Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Masážní olej neutrální 50 ml

Saloos Masážní olej neutrální 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Neutrální olej neobsahuje éterické oleje, je proto vhodný i pro přecitlivělou pokožku. Můžete jej využít jako pěstící olej nebo si namíchejte vlastní variantu s oblíbeným esenciálním olejem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělový a masážní olej Neutrální Saloos je vyváženou kombinací rostlinných za studena lisovaných olejů. Slunečnicový, meruňkový, mandlový, makadamiový a sezamový olej tvoří pečující základ masážního oleje, který si můžete kdykoliv vylepšit oblíbeným esenciálním olejem. Vznikne tak osobitá varianta, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a potřebám pleti.

Masážní neutrální olej můžete také využít jako plnohodnotný masážní a ošetřující olej. Jeho velkou výhodou je, že je vhodný i pro velmi citlivou až přecitlivělou pleť. Neobsahuje totiž žádné éterické oleje, které by mohly pokožku podráždit. O pokožku ovšem důkladně pečuje silou 100% přírodních surovin.

Relaxační masáž

Saloos Masážní olej bez parfemace prospívá nejen vaší pokožce, udržuje ji zdravě prokrvenou a dokonale vláčnou. Pravidelná masáž pokožky krouživými pohyby podporuje mikocirkulaci v pokožce i svalstvu, čímž stimuluje přirozené regenerační procesy, podporuje hojení a zároveň také posiluje tok krve a lymfy. Masážní olej Saloos tak udržuje vaši pokožku pružnou a vláčnou.

Přírodní složení

Masážní olej Saloos neobsahuje silikony, minerální olej či další syntetické ingredience, jež pokožku zbytečně zatěžují a nemají na ni žádný příznivý vliv. Masážní olej se tak skládá z vyvážené směsi rostlinných olejů ve vysoké kvalitě, jež navzájem podporují své účinky a masáž s nimi je velice příjemná. Olej skvěle klouže po pokožce a posiluje samotný relaxační a prokrvující efekt masáže.

Jemná a vláčná pokožka

Přírodní oleje nejen usnadňují samotnou masáž, ale mají také skvělý účinek na kvalitu pokožky. Masáže s masážními olej podporují tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, čímž jí navracejí její přirozenou pružnost. Mandlový olej zároveň podporuje regeneraci a hojení pokožky, je vhodný i na citlivou pleť, kterou zklidňuje, a pomáhá udržet pokožku hydratovanou.

Dejte průchod své fantazii

Neutrální masážní olej Saloos je vhodný pro všechny, kdo přecitlivěle reagují na éterické oleje. Díky absenci vůně je vhodný i pro citlivou pokožku. Masážní olej neutrální si ale můžete také dotvořit podle vlastní fantazie či aktuální chuti různými kombinacemi esenciálních olejů, které umocní účinky masáže a působí na všechny vaše smysly. 

Použití: Vmasírujte malé množství do pokožky.

Tip: Olej aplikujte na ještě vlhkou pokožku po sprše. Uzamknete tak vodu v pleti a hloubkově ji hydratujete.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?