Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50 ml

Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50 ml

Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50 ml

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
Balení:
248
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks

Masážní olej Litai pro kojící maminky podporuje laktaci a blahodárně působí také na kvalitu mateřského mléka. Obsažené výživné rostlinné oleje starostlivě pečují o jemnou a citlivou pokožku prsou.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Masážní olej Litai Nobilis Tilia pro kojící maminky podporuje laktaci a blahodárně působí také na kvalitu mateřského mléka. Obsažené výživné rostlinné oleje starostlivě pečují o jemnou a citlivou pokožku prsou. Masáž olejem navozuje příjemný pocit uvolnění, napomáhá k psychické pohodě a podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka.

Jemný mandlový olej lisovaný za studena spolu s výživným slunečnicovým a regeneračním šípkovým olejem tvoří výbornou pečující kombinaci. Jsou velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy rozpustné v tucích a další účinné látky. Obnovují ochrannou hydrolipidovou bariéru na pokožce a zvyšují tak její odolnost před nepříznivými vlivy. Tato směs olejů působí tak šetrně, že lze přípravek použít i k ošetřování křehké dětské pleti novorozenců.

Masážní olej kromě toho, že podporuje tvorbu mléka, zlepšuje také pevnost a pružnost tenké pokožky na prsou. Zejména v těhotenství a v období kojení je totiž kůže na prsou vystavena větší zátěži a tudíž je nejvíce náchylná k poškození, vzniku strií, či ztrátě elasticity.

Pro novopečené maminky

Masážní olej Litai vám zpříjemní nejkrásnější období v životě ženy i následné mateřství. Díky svým vlastnostem totiž přirozeně podporuje produkci mateřského mléka a zároveň pečuje o pokožku prsou i celého těla. Masážní olej Litea obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje vaše tělo syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou.

Podpora kojení

Pravidelná masáž s tímto olejem podporuje produkci mateřského mléka a ulevuje od pocit ucpaných prsních žláz. Díky masáži je prsní žláza stimulována a mléko je snáze uvolňováno. Masážní olej pak také pečuje o pokožku, podporuje její pružnost a pomáhá jí vyrovnat se s přirozenými změnami objemu, které nastávají po porodu a během kojení.

Pro hladkou pokožku

Masážní olej Litea obsahuje jemný mandlový olej, jenž pokožku zvláčňuje a zároveň má zklidňující a regenerační účinky. Spolu s šípkovým olejem zásobuje pokožku nenasycenými mastnými kyselinami a vitaminy a udržuje ji pružnou a krásnou. Přírodní oleje rovněž pomáhají chránit proti vysušení či podráždění pokožky a podporují hojení.

Použití: Pár kapek oleje rozetřete krouživými pohyby do pokožky prsu, vyhněte se bradavce. Masáž provádějte pravidelně, nejlépe denně.

Tip: Pro umocnění účinků používejte masážní olej v kombinaci s čajem pro kojící maminky Nobilis Tilia.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Aromaterapie pro těhotné

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?