Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Masážní olej vanilla 50 ml

Saloos Masážní olej vanilla 50 ml

Vanilkový masážní olej obsahuje extrakt ze vzácné vanilky Bourbon. Svou jemnou, sladkou vůní navozuje náladu k relaxaci, zbavuje depresí a pocitu vyčerpání. Je vhodný pro uvolňující masáž.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělový a masážní olej Vanilla Saloos jemně voní po vanilce a je určený především k příjemné uvolňující a relaxační masáži. Směs 100% rostlinných olejů, sezamového, slunečnicového, mandlového, makadamiového a meruňkového, pečuje o pokožku, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Pokožka je po použití vláčná, jemná a vyživená.

Masážní olej je obohacený o vzácný vanilkový extrakt, který svou hřejivou a exotickou vůní vanilky Bourbon navozuje relaxační náladu. Zbavuje pocitu depresí a vyčerpání. Navozuje vnitřní pohodu a harmonizuje psychiku. Dokáže navodit sladké sny a zkvalitnit spánek.

Smyslná masáže

Saloos Masážní olej vanilka prospívá vaší pokožce díky složení s kvalitními přírodními oleji, jež intenzivně vyživují a zvláčňují,  zároveň ale působí také na vaši psychiku díky lahodné vůni exotické vanilky. Pravidelná masáž pokožky krouživými pohyby podporuje mikrocirkulaci v pokožce i svalstvu, čímž stimuluje přirozené regenerační procesy, podporuje hojení a zároveň také posiluje tok krve a lymfy, čímž udržuje zdravý metabolismus pokožky a tkání. 

Přírodní oleje

Masážní olej Saloos neobsahuje silikony, minerální olej či další syntetické ingredience, jež pokožku zbytečně zatěžují a nemají na ni žádný příznivý vliv. Masážní olej se tak skládá z vyvážené směsi rostlinných olejů ve vysoké kvalitě, jež navzájem podporují své účinky a masáž s nimi je velice příjemná. Olej skvěle klouže po pokožce a umocňuje samotný relaxační a prokrvující efekt masáže.

Pružná a jemná pokožka

Přírodní oleje nejen usnadňují samotnou masáž, ale mají také skvělý účinek na kvalitu pokožky. Masáže s masážními oleji podporují tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, čímž jí navracejí její přirozenou pružnost. Mandlový olej zároveň podporuje regeneraci pokožky, je vhodný i na citlivou pleť a pomáhá udržet pokožku hydratovanou.

Sladká vanilka

Jemný meruňkový olej nezatěžuje pokožku a je zároveň bohatý na antioxidanty, které chrání proti volným radikálům, a tím i ztrátě pružnosti pokožky. Makadamový olej je silně vyživující a pleť vyhlazuje. Exotická vůně vanilky s nasládlými tóny podporuje relaxaci, dodává dobrou náladu a pomáhá vám skutečně se uvolnit a odpoutat se od běžných starostí či stresu. 

Použití: Malé množství oleje vmasírujte do pokožky.

Tip: Využijte hřejivé vůně sladké vanilky k uvolňující masáži před spaním. Čeká vás sladký odpočinek.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?