Chios GMGA Masticha surová medium, kovová krabička 20 g

Chios GMGA Masticha surová medium, kovová krabička 20 g

  • Bez DPH 226 Kč

Středně velké kapky surové mastichy jsou nejenom přírodní náhradou žvýkačky, ale také při pravidelném používání eliminují vznik zubního kazu a harmonizují zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Středně velké kapky surové mastichy Chios GMGA jsou nejenom přírodní náhradou žvýkačky, ale také při pravidelném používání eliminují vznik zubního kazu a harmonizují zažívání. Masticha je totiž bohatá na množství antiseptických látek, které šetrně avšak účinně dezinfikují ústní dutinu i celý zažívací trakt.

Žvýkání pryskyřice masticha je oblíbeno již po staletí. Masticha byla vlastně takovou první žvýkačkou a to nejenom díky své příjemné chuti, ale také pozitivním účinkům na zažívání. Pryskyřice totiž obsahuje množství antibakteriálních látek, které chrání dutinu ústní proti vzniku zubního kazu, usazování zubního kamene a současně chrup lehce bělí. Současně snižují výskyt bakterií a osvěžují tak na dlouhou dobu dech.

Žvýkání mastichy je prospěšné i pro žaludek a trávicí trakt, neboť dlouhodobé užívání spolehlivě eliminuje výskyt bakterií zodpovědných za žaludeční vředy, gastritidu i záněty dvanácterníku. Středně velké kapky surové mastichy jsou tak nejenom dobrou žvýkačkou, ale i přírodním pomocníkem pro zdravý chrup a dobré zažívání.

Použití: Před konzumací se napijte čisté vody. Mastichu zpočátku rozžvýkejte pouze předními zuby dokud nevytvoříte celistvou hmotu podobnou běžným žvýkačkám. Rozžvýkanou mastichu nemusíte vyplivovat, s klidem ji můžete spolknout.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Masticha

Konzistence: pevná

Obal: kovový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?