Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chaudhary Biosys Máta peprná 10 ml

Chaudhary Biosys Máta peprná 10 ml

Éterický olej z máty peprné je přírodním analgetikem a působí protizánětlivě. Je používán při zánětech dýchacích cest a trávicích obtížích, zároveň osvěžuje a stimuluje mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Bisoys Máta peprná je éterický olej z jedné z nejstarších bylin, jenž byly využívány v tradičním léčitelství již ve starověku. Máta peprná je často používána jak v kuchyni, tak zevně pro svoje skvělé a komplexní účinky. Má velice osvěžující mentolovou vůni.

Esenciální olej z máty peprné má chladivé účinky a je využíván v aromaterapii pro povzbuzení mysli a duševní aktivity. Zvyšuje pozornost, díky čemuž pomáhá při poruchách koncentrace. Je vynikající při tělesném či psychickém vypětí a působí proti únavě.

Máta peprná je přírodním analgetikem a pomáhá ulevit od bolestí. Zároveň má protizánětlivé vlastnosti a lze ji využít při onemocněních dýchacích cest, jako je rýma či nachlazení. Je skvělým pomocníkem při cestovatelských nevolnostech a podporuje trávení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro děti do 7 let a při epilepsii. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?