Saloos Mateřídouška 5 ml

Saloos Mateřídouška 5 ml

  • Bez DPH 80 Kč

Éterický olej z mateřídoušky dlouhodobě zmírňuje známky únavy a působí jako přírodní antidepresivum. Uvolňuje namáhané svalstvo a klouby a posiluje imunitní systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Mateřídouška je přírodní rostlinná silice s jemnými květinově bylinnými tóny, jenž provoní vaši domácnost. Mateřídouška je velice účinným esenciálním olejem, proto je vhodné ji používat v nižších koncentracích a není vhodná pro osoby se zvýšeným krevním tlakem.

Éterický olej z mateřídoušky účinně zmírňuje známky únavy a pomáhá při nespavosti a poruchách koncentrace. Působí jako přírodní antidepresivum a podporuje duševní harmonizaci. Posiluje lokální prokrvení tkání, díky čemuž urychluje jejich regeneraci a mírně prohřívá.

Olej z mateřídoušky je skvělým přípravkem do koupelí, kdy pomáhá uvolnit dlouhodobě namáhané svalstvo a klouby. Zmírňuje bolest a je s oblibou využívána například při revmatizmu. Podporuje hojení a působí příznivě při migrénách a bolestech hlavy. 

Omamná vůně

Éterický olej z mateřídoušky Saloos vás překvapí svými účinky na celé tělo i psychiku. Ačkoliv je mateřídouška u nás považována za vcelku obyčejnou rostlinu, tak éterický olej z ní má celou řadu zajímavých vlastností. Vůně mateřídoušky kombinuje působivé bylinné a kořeněné tóny spolu s lehkým dřevitým nádechem a krásně provoní váš domov.

Proti smutku a únavě

Éterický olej z mateřídoušky má silné účinky na psychickou stránku organismu. Pomáhá při všech příznacích deprese a příznivě ovlivní vaši náladu. Podporuje pozitivní myšlenky a dodává sílu do života. Zároveň působí proti stresu a je účinným neurotonikem. Mateřídoušku proto oceníte ve stresujících či napjatých obdobích, kdy vám ihned uleví a zmírní únavu a vyčerpání.

Proti rýmě i bolestem

Mateřídouška proto pomáhá vyladit vaši psychiku a harmonizovat ji. Z jejích účinků na tělo stojí za zmínku zejména protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, díky čemuž mateřídouška chrání vaše tělo před infekcemi. Ulevuje od příznaků rýmy a nachlazení a mírní kašel. Má rovněž účinky proti bolestem, zejména pak bolestem pohybového aparátu a migrénám.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Thymus Serpyllum Oil

Možné alergeny: Thymus Serpyllum Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, zvýšení krevního tlaku

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.