Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Měsíčkové rostlinné mýdlo 100 g

Weleda Měsíčkové rostlinné mýdlo 100 g

Rostlinné mýdlo s výtažky z měsíčku lékařského šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu bylinných extraktů má mýdlo výborné zklidňující účinky na pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinné mýdlo Weleda s výtažky z měsíčku lékařského šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu bylinných extraktů má mýdlo výborné zklidňující účinky na pokožku, zjemňuje ji a zároveň urychluje hojení drobných ranek a oděrek.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje a přitom jí dodává potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Jemná vůně měsíčku lékařského v kombinaci s dalšími esenciálními oleji tvoří báječnou uvolňující vůni, která zklidní vaše smysly i pokožku a zároveň zpříjemní vaši koupel.

Šetrná očista

Měsíčkové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku, navíc je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Měsíčkové mýdlo je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Toto mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že vaše pokožka bude trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej totiž používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Měsíčkové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň ji poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího zábalu, Toto mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Hydratovaná pokožka

Měsíčkové mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Výtažek z měsíčku lékařského má účinné zklidňující a regenerační schopnosti, zmírňuje podráždění a podporuje revitalizaci pokožky. Extrakt z heřmánku jemně tonizuje a zklidňuje.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Ostatní kategorie: Dětské sprchové gely a oleje

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvělé / Martina 8. 11. 2016 22:11

Za mě nejlepší mýdlo na trhu. Má příjemnou vůni, nevysušuje. A hlavně se jako většina přírodních mýdel ke konci "nerozpatlá".

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?