Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up China Doll 10 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up China Doll 10 g

Skladem > 5 ks

Minerální make-up vhodný pro velmi světlý a světlý odstín pleti v neutrálním zabarvení, to znamená bez výrazného studeného či teplého podtónu. Sjednotí vzhled tváře a dodá přirozený rozjasňující efekt.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lily Lolo Minerální make-up China Doll je určený pro velmi světlou a světlou pleť. Jeho zabarvení je neutrální, tudíž je vhodný pro pokožku bez výrazného růžového či nažloutlého podtónu. Dodává porcelánově světlé pleti zdravý opečovávaný vzhled s variabilním krytím nedokonalostí a zároveň ji jemně rozjasní díky prosvětlujícím minerálním pigmentům. 

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetiky. Sjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává vám přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Barva - světlost: světlá, velmi světlá

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pro dokonalou pleť / Martina 30. 7. 2016 12:25

Vzhledem k tomu, že moje pleť je citlivá, hledala jsem nějaké východisko, protože většina tekutých make-upů mi spíš pleť zatěžovala a rychle se mastila. Říkala jsem si, že vyzkouším Lily Lolo, nad odstínem jsem nějak moc nepřemýšlela a prostě jsem vzala tento a byl to nejlepší nápad, co mě napadl! Pleť je krásně zmatovaná, krytí drží a díky vrstvení si můžete i nastavit optimální vrstvu krytí. To je dobré i pro ty, co mají problém s akné. :-) Pleť se musí před nanesením namazat (dobré jsou různé oleje, já osobně používám konopné máslo) a super. Jediné mínusy jsou pro mě rychlá spotřeba (vydrží mi při každodenním užívání tak 3-4 týdny), poměrně vysoká cena (ale zase je tu kvalita a přírodní složení, které neucpe póry). Osobně jsem velmi spokojená a brala bych nějaké cenově příjemné větší balení.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?