Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 18 Yellow Indian 2,5 g

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 18 Yellow Indian 2,5 g

Certifikáty: CCPB
187
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Minerální oční stíny v matném okrovém odstínu Yellow Indian jsou skvělé pro svěží denní líčení. Jemný, žluto hnědý odstín se hodí k líčení všech barev očí, mimořádně jej však ocení majitelky modrých očí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Minerální oční stíny PuroBIO v matném okrovém odstínu 17 Yellow Indian jsou vhodné jak pro svěží denní líčení, tak i ke kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer. Jemný, žluto hnědý odstín se hodí k líčení všech barev očí, mimořádně jej však ocení majitelky modrých očí. Navíc, stíny jsou obohaceny o pečující látky, jako je tokoferol a ve spojení s jojobovým olejem poskytují jemné pokožce očních víček kvalitní péči.

Minerální oční stíny obsahují kvalitní rostlinné pigmenty, a snadno s nimi tak vytvoříte dlouhotrvající líčení. Středně tmavý odstín Yellow Indian sice vypadá výrazně, ale má lehkou pigmentaci, která dodá očním víčkům jemný barevný nádech. Skvělé je tak tento odstín kombinovat s výraznějšími odstíny.

O citlivou pokožku očních víček je během dne postaráno díky jojobovému oleji, který má regenerační účinky a pomáhá pleti udržovat potřebnou vláhu. Spolu s tokoferolem pak chrání jemnou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Barva: žlutá

Barva - třpyt: matná

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Z blogu (1)

Neskrývejte krásu pod rouškou

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: