Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Ooh La La 3 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Ooh La La 3 g

  • Bez DPH 288 Kč

Matná růžová minerální tvářenka, která zaujme nejen svojí všestranností, ale především krásným osvěžujícím efektem, kterým zdůrazní vaše lícní kosti a dodá vám přirozený rozzářený vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální tvářenka Ooh La La o sobě řekne všechno už svým názvem. Jedná se o natolik univerzální a oslňující odstín, že z ní budete u vytržení vy i široké okolí. Jemná a matná růžová barva zdůrazní přirozenou krásu vaší tváře a dodá vám odpočatý a osvěžující vzhled. Tento odstín je obecně mezi světovými vizážisty nejoblíbenější, a to z prostého důvodu - sluší zkrátka všem.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá / Ver 11. 10. 2016 16:11

Krásná tvářenka, která myslím bude slušet každému typu pleti. Dokonce ji používám i místo rtěnky - na rty si dám bezbarvý balzám a plochým štětečkem na to nanesu tuto tvářenku. Rtěnku normálně nepoužívám, protože nikdy nemůžu najít odstín, který by mi slušel - o to víc mě překvapilo, jak krásnou barvu na rtech mi tato tvářenka vykouzlí. Myslím, že toto balení vydrží roky, protože k aplikaci je ji zapotřebí opravdu maličko.

/ Renáta 8. 3. 2017 09:33

Za mňa veľké plus! Skvelo sa nanáša, dlho vydrží a vypadá prirodzene.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?