Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Dado Sens Minerální voda ve spreji 50 ml

Dado Sens Minerální voda ve spreji 50 ml

Původní cena: 373 Kč

Minerální voda ve spreji zajistí příjemné osvěžení vaší pleti, kdykoliv si budete přát. Termální pramenitá voda je bohatá na minerály a obohacená o sůl z Mrtvého moře.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální voda ve spreji Dado Sens zajistí příjemné osvěžení a zklidnění pleti, kdykoliv si budete přát. O pokožku jemně pečuje díky vysokému obsahu hydratačních a zklidňujících látek. Termální pramenitá voda je bohatá na minerály a obohacená o sůl z Mrtvého moře, která účinně zmírňuje svědění a podráždění pokožky.

Minerální voda s přídavkem soli z Mrtvého moře obsahuje množství minerálů, zejména draslík, hořčík, vápník a zinek. Obsažená šťáva z Aloe vera pomáhá hydratovat pokožku, regeneruje, zklidňuje a příjemně chladí. Extrakt z lékořice pleť uklidňuje. Minerální voda má ideální velikost do kabelky a můžete ji tak mít kdykoliv po ruce. Krásně osvěží pleť po cvičení, nebo při pobytu v klimatizovaných prostorách se suchým vzduchem. Výborně poslouží také k fixaci make-upu, kterému dodá vyšší odolnost.

Použití: Minerální vodu aplikujte na pokožku obličeje jen tak pro osvěžení, dávku hydratace či pro snadnější vstřebání pleťové péče. Můžete ji použít i pro zklidnění pokožky po opalování, či depilaci.

Tip: Použijte k rychlému osvěžení make-upu a prodloužení jeho výdrže, kdykoliv během dne.

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15 , 75365, Calw, Německo , tel: +49 7051 59093

Nenašli jste to pravé? Co tohle?