Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio sušená šťáva 80 g

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio sušená šťáva 80 g

Sušená šťáva z mladého ječmene v bio kvalitě poskytuje organismu živiny a minerální látky. Ječmen posiluje celkovou imunitu, chrání před stresem a pomáhá detoxikovat tělo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sušená šťáva z mladého ječmene Nástroje Zdraví dodá celému organismu potřebné živiny i minerální látky. Ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Posiluje imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Šetrně usušená šťáva z mladého ječmene si zachovává všechny účinné látky v nezměněné podobě a je tak stejně účinná jako čerstvé lístky. Sušená šťáva je plná vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu.

Obsažené bílkoviny navozují pocit plného žaludku a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě. Navíc, očišťující účinky se vztahují i na zdraví a kvalitu pokožky. Obzvlášť tu problematickou a aknózní mladý ječmen hojí zevnitř, působí protizánětlivě a při pravidelném užívání viditelně mírní projevy akné.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky prášku rozmíchejte v dostatečném množství vody či ovocné šťávy. Užívejte nejlépe ráno na lačno.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek z usušené šťávy z mladých výhonků bio ječmene

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?