Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva 200 g

Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva 200 g

  • Bez DPH 651 Kč

Sušená šťáva z mladého ječmene je bohatá na množství živin, které podporují regeneraci a zdraví celého organizmu, regenerují pleť, detoxikují organismus a navozují pocit plného žaludku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sušená šťáva z mladého ječmene Naturalis je bohatá na množství živin, vitaminů a minerálů, které podporují regeneraci a zdraví celého organizmu. Ječmen obsahuje tyto prospěšné látky ve formě, kterou dokáže tělo snadno zpracovat a plně využít. Je vhodným potravinovým doplňkem pro ty, kdo trpí na mastnou problematicku pleť, chtějí detoxikovat organismus či drží redukční dietu.

Mladý ječmen se po sklizni šetrně vylisuje a vzniklá šťáva se suší při nízké teplotě. Díky tomu si šťáva z ječmene zachovává všechny učinné látky v nezměněné podobě a dodává tělu všechny potřebné látky. Mladý ječmen je bohatý na množství enzymů, vitaminů řady B, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Působí pozitivně na imunitu, detoxikuje organismus a také navozuje pocit plného žaludku.

Sušená šťáva z mladého ječmene posiluje celý organismus díky bohatému složení, pečuje o tělo i o pokožku, a je tak mimořádně vhodná pro osoby s problematickou pletí, oslabenou imunitou či pro jarní očistu celého organismu.

Mladý ječmen: cenný zdroj vitaminů

Mladý ječmen vypadá jako obyčejná tráva, nekvete ani nemá barevné listy. Nenechte se ale touto zdánlivou nudností zmást! Pod nezajímavým obalem se totiž skrývá doslova výživná bomba pro celý organismus. Mladý ječmen obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších živin ve formě, které dokáže naše tělo plně zpracovat a 100 % využít ve svůj prospěch. Tyto látky pomáhají tělu lépe bojovat proti civilizačním chorobám, nechutenství i zažívacím potížím, vytrvalým bolestem hlavy v důsledku přepracování, a v neposlední řadě také pročišťují a detoxikují organismus. To už nezní tak nudně, že?

Mladý ječmen

Prášek nebo šťáva z mladého ječmene?

Rozdrcené sušené lístky mladého ječmene obsahují množství prospěšných látek. Víte ale, co obsahuje ještě více živin? Sušená šťáva! Ta se získává lisováním z čerstvých mladých lístků a poté se suší při velice nízkých teplotách. Díky tomu si zachová všechny vitaminy a minerály jako by to byl čerstvý ječmen. Lístky mladého ječmene si Naturalis pěstuje v americkém Utahu, kde má rostlinka ideální podmínky ke svému růstu. Čistý vzduch, výživná půda bohatá na minerály a žádná chemická hnojiva.

Mladý ječmen je vitaminová bomba

Budete se asi divit, ale tahle nudná tráva obsahuje více vitaminu C, než kdejaké citrusové plody. Uvádí se, že je tato hodnota zhruba 9x vyšší, než v případě pomeranče. Kromě ‘céčka’ najdeme v mladých lístcích ječmene vysoký podíl vitaminů B1, B6, E i K. Ale to ještě není zdaleka všechno. Nesmíme zapomenout na vysoký obsah draslíku, železa, vápníku a hořčíku, ale také rostlinných bílkovin a vlákniny. Můžeme tak s klidem říct, že mladý ječmen je superpotravinou, která dodá tělu potřebné živiny. A to ještě v podobě, které je tělo schopné snadno zpracovat a plně využít.

Mladý ječmen na stres i akné

Hlavní předností mladého ječmene je vysoký obsah vitaminů C a E, silných antioxidantů. Ty z těla napomáhají vyplavovat škodlivé látky, a tak aktivně detoxikují a pročišťují organismus, chrání ho před nepříznivými vlivy stresu a zároveň posilují imunitu nejen během sychravého podzimu. Pro své pročišťující léčivé účinky je ječmen výborným parťákem i pro léčbu akné ‘zevnitř’. Mladý ječmen působí protizánětlivě, regeneračně a urychluje hojení. Nesmíme zapomenout ani na rostlinné bílkoviny a vlákninu, které navozují pocit plného žaludku a pomáhají, když vás honí mlsná a chutě na sladké. Ovocné smoothie či jen sklenička vody smíchaná s mladým ječmenem vám pomůže i při redukční dietě nebo jen jarní detoxikaci.

Tip: Ovocné smoothie či jen sklenička vody smíchaná s mladým ječmenem vám pomůže při redukční dietě i při jarní detoxikaci.

Dávkování: Dospělí užívají čajovou lžičku nalačno 2-3x denně, děti od 3 let 1/2 čajové lžičky 1x denně. Sušená šťáva se rozmíchá v chladné neperlivé vodě.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sušená šťáva z mladého ječmene

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Příznivé účinky: cholesterol, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?