Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva 200 g

Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva 200 g

Skladem > 5 ks

Sušená šťáva z mladého ječmene je bohatá na množství živin, které se snadno vstřebávají. Z prášku si můžete připravit nápoj nebo ho přidat do kaší apod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sušená šťáva z mladého ječmene Naturalis je bohatá na množství živin, vitaminů a minerálů. Ječmen obsahuje tyto prospěšné látky ve formě, kterou dokáže tělo snadno zpracovat a plně využít. Jemně mladý prášek snadno využijete k přípravě výživného nápoje nebo ho přidáte do kaší apod.

Mladý ječmen se po sklizni šetrně vylisuje a vzniklá šťáva se suší při nízké teplotě. Díky tomu si šťáva z ječmene zachovává všechny učinné látky v nezměněné podobě a dodává tělu všechny potřebné látky. Mladý ječmen je bohatý na množství enzymů, vitaminů řady B, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin.

Mladý ječmen: cenný zdroj vitaminů

Mladý ječmen vypadá jako obyčejná tráva, nekvete ani nemá barevné listy. Nenechte se ale touto zdánlivou nudností zmást! Pod nezajímavým obalem se totiž skrývá doslova výživná bomba pro celý organismus. Mladý ječmen obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších živin ve formě, které dokáže naše tělo plně zpracovat a 100 % využít ve svůj prospěch. 

Mladý ječmen

Prášek nebo šťáva z mladého ječmene?

Rozdrcené sušené lístky mladého ječmene obsahují množství prospěšných látek. Víte ale, co obsahuje ještě více živin? Sušená šťáva! Ta se získává lisováním z čerstvých mladých lístků a poté se suší při velice nízkých teplotách. Díky tomu si zachová všechny vitaminy a minerály jako by to byl čerstvý ječmen. Lístky mladého ječmene si Naturalis pěstuje v americkém Utahu, kde má rostlinka ideální podmínky ke svému růstu. Čistý vzduch, výživná půda bohatá na minerály a žádná chemická hnojiva.

Mladý ječmen je vitaminová bomba

Budete se asi divit, ale tahle nudná tráva obsahuje více vitaminu C, než kdejaké citrusové plody. Uvádí se, že je tato hodnota zhruba 9x vyšší než v případě pomeranče. Kromě ‘céčka’ najdeme v mladých lístcích ječmene vysoký podíl vitaminů B1, B6, E i K. Ale to ještě není zdaleka všechno. Nesmíme zapomenout na vysoký obsah draslíku, železa, vápníku a hořčíku, ale také rostlinných bílkovin a vlákniny. Můžeme tak s klidem říct, že mladý ječmen je superpotravinou, která dodá tělu potřebné živiny. A to ještě v podobě, které je tělo schopné snadno zpracovat a plně využít.

Tip: Ovocné smoothie či jen sklenička vody smíchaná s mladým ječmenem vám pomůže při redukční dietě i při jarní detoxikaci.

Dávkování: Dospělí užívají čajovou lžičku nalačno 2-3x denně, děti od 3 let 1/2 čajové lžičky 1x denně. Sušená šťáva se rozmíchá v chladné neperlivé vodě.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?