Terranova Health Multivitamin ŽENA 50 ks

Living Multivitamin WOMAN

Terranova Health Multivitamin ŽENA 50 ks

Living Multivitamin WOMAN

629
613
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Praha, OC DBK > 1 ks

Doplněk stravy pro všechny ženy. Speciální směs vitamínů, minerálů a fytonutrientů pro harmonické fungování ženského organismu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Multivitamin ŽENA Terranova Health (Living Multivitamin WOMAN) je doplněk stravy určený na každodenní podporu ženského organismu. Speciálně vybraná směs vitamínů, minerálů a fytonutrientů podporuje harmonické funkce ženského těla.

Multivitamin pro ženy přispívá k normálnímu průběhu menstruace, tvorbě hormonů a podporuje krvetvorbu. Multivitamin je vhodný také v období menopauzy, pomáhá bojovat s problémy močových cest a zlepšuje psychiku. Mírní příznaky přechodu u žen a celkově podporuje ženské zdraví.

Tento doplněk stravy je určený pro všechny ženy a dospívající dívky, které se chtějí cítit celkově dobře a nechtějí mít deficity. Lze užívat denně a je vhodný i pro veganky.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: SPIRULINA - PAMPELIŠKA - RAKYTNÍK - BORŮVKA - KURKUMA - KOPŘIVA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 až 3 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Doplňky stravy pro ženy

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Z blogu2

Pořiďte si zdraví

Proč potřebujeme vitamíny a jak se v nich vyznat

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?