Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Saloos Muškátový oříšek 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 102 Kč

Éterický olej se silnými antidepresivními účinky zlepšuje náladu a zvyšuje schopnost koncentrace. Zároveň podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nadýmání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Muškátový oříšek je velice účinná rostlinná silice s velmi zajímavým a neobvyklým aroma, ve kterém se mísí mírně nahořklé tóny se sladkou a lehce kořeněnou vůní. Jelikož je esenciální olej z muškátového oříšku opravdu intenzivní, je nutno dodržovat při jeho použití nízké koncentrace, a to zejména v případě masážních olejů.

Muškátový oříšek má příznivý efekt na trávení, podporuje správnou funkci trávicího systému a zmírňuje nadýmání, bolesti břicha či plynatost. Podporuje chuť k jídlu a stimuluje produkci trávicích enzymů, díky čemuž harmonizuje trávení a pomáhá od zácpy či nechutenství.

Olej z muškátového oříšku má účinky také na psychiku a je často využíván jako přírodní antidepresivum. Zlepšuje náladu, pomáhá při nespavosti a zvyšuje schopnost koncentrace. Éterický olej z muškátového oříšku není vhodná pro epileptiky, těhotné ženy, malé děti a při zvýšeném krevním tlaku.

Překvapivě účinný

Éterický olej Saloos Muškátový oříšek je velice silnou esencí s překvapivými účinky a nezvyklou jemně nahořklou vůní. Tento éterický olej se vyznačuje intenzivními účinky, proto jej doporučujeme používat s mírou, a to zejména v případě masážních olejů a tělových přípravků. Je účinným přírodním antidepresivem, zlepšuje koncentraci a podporuje správné fungování trávicího systému. 

Pro lepší náladu

Éterický olej Muškátový oříšek je velice často nazýván přírodním antidepresivem, má významné účinky na psychiku a pomůže vám dlouhodobě zlepšit náladu a osobní nastavení. Muškátový oříšek pomáhá při stresu, nadměrném duševním či fyzickém vypětí a oceníte jej také v případě chronické únavy. Pomůže i při problémech s usínáním a poruchách koncentrace. 

Podpora trávení

Muškátový oříšek je také velkým pomocníkem při celém spektru trávicích obtíží. Dbá o správnou funkci celého trávicího systému. Pomáhá při nadýmání a nadměrné plynatosti, ulevuje od bolestí břicha a harmonizuje trávicí procesy. Stimuluje produkci trávicích enzymů a má příznivý vliv také při nechutenství. Pomáhá při zácpě a celkově trávicí systém ozdravuje.  

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 5 let věku. Nepoužívejte dlouhodobě. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.