Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
131
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej se silnými antidepresivními účinky zlepšuje náladu a zvyšuje schopnost koncentrace. Zároveň podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nadýmání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Muškátový oříšek je velice účinná rostlinná silice s velmi zajímavým a neobvyklým aroma, ve kterém se mísí mírně nahořklé tóny se sladkou a lehce kořeněnou vůní. Jelikož je esenciální olej z muškátového oříšku opravdu intenzivní, je nutno dodržovat při jeho použití nízké koncentrace, a to zejména v případě masážních olejů.

Muškátový oříšek má příznivý efekt na trávení, podporuje správnou funkci trávicího systému a zmírňuje nadýmání, bolesti břicha či plynatost. Podporuje chuť k jídlu a stimuluje produkci trávicích enzymů, díky čemuž harmonizuje trávení a pomáhá od zácpy či nechutenství.

Olej z muškátového oříšku má účinky také na psychiku a je často využíván jako přírodní antidepresivum. Zlepšuje náladu, pomáhá při nespavosti a zvyšuje schopnost koncentrace. Éterický olej z muškátového oříšku není vhodná pro epileptiky, těhotné ženy, malé děti a při zvýšeném krevním tlaku.

Překvapivě účinný

Éterický olej Saloos Muškátový oříšek je velice silnou esencí s překvapivými účinky a nezvyklou jemně nahořklou vůní. Tento éterický olej se vyznačuje intenzivními účinky, proto jej doporučujeme používat s mírou, a to zejména v případě masážních olejů a tělových přípravků. Je účinným přírodním antidepresivem, zlepšuje koncentraci a podporuje správné fungování trávicího systému. 

Pro lepší náladu

Éterický olej Muškátový oříšek je velice často nazýván přírodním antidepresivem, má významné účinky na psychiku a pomůže vám dlouhodobě zlepšit náladu a osobní nastavení. Muškátový oříšek pomáhá při stresu, nadměrném duševním či fyzickém vypětí a oceníte jej také v případě chronické únavy. Pomůže i při problémech s usínáním a poruchách koncentrace. 

Podpora trávení

Muškátový oříšek je také velkým pomocníkem při celém spektru trávicích obtíží. Dbá o správnou funkci celého trávicího systému. Pomáhá při nadýmání a nadměrné plynatosti, ulevuje od bolestí břicha a harmonizuje trávicí procesy. Stimuluje produkci trávicích enzymů a má příznivý vliv také při nechutenství. Pomáhá při zácpě a celkově trávicí systém ozdravuje.  

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti do deseti let věku. Nepoužívejte dlouhodobě, může nepříznivě ovlivnit játra a nervovou soustavu. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: revmatismus a artritida, žaludeční problémy , zvýšení krevního tlaku

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (6)

Aromaterapie pro děti

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Novinka v Saloos Bio Královské péči o pleť: Mladistvý a svěží bergamot

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.