Logona Mycí krém patchouli, LavaErde 200 ml

Logona Mycí krém patchouli, LavaErde 200 ml

Mycí krém Patchouli Lavaerde obsahuje marocký jíl a esenciální oleje. Má velmi univerzální využití v péči o celé tělo, je vhodný pro mastnou a problematickou pleť i pro rychle se mastící vlasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mycí krém Patchouli Lavaerde Logona obsahuje marocký jíl a esenciální olej z patchouli a neemu. Má velmi univerzální využití v péči o celé tělo. Je vhodný pro mastnou a problematickou pleť, ale také při tvorbě lupů a na rychle se mastící a zplihlé vlasy. Působí obzvláště citlivě díky tomu, že neosahuje zbytečné mycí tenzidy či parabeny. Nenarušuje tak ochranný kožní film pokožky a ani nijak neovlivňuje její přirozenou pH hodnotu.

Marocký jíl má skvělou schopnost na sebe vázat přebytečný maz, zbytky make-upu, starých kožních buněk a dalších nečistot. Zbytečně však pokožku nevysušuje a nepodněcuje mazové žlázy k větší činnosti a rychlejšímu maštění pleti. Zároveň má lehký peelingový efekt. Pomáhá čistit ucpané kožní póry a předcházet tak tvorbě zánětlivých pupínků. Jíl je také bohatý na množství minerálních látek, které jsou nezbytné pro krásnou a zdravou pleť. Extrakt z neemu svými antibakteriálními účinky podporuje čistící funkci jílu a přispívá ke zlepšení stavu aknózní pleti.

Při použití krému jako šamponu na vlasy získáte čisté, lesklé, vyživené a provzdušněné vlasy s přirozeným objemem od kořínků, zahalené do tajemné orientální vůně pačuli. Mycí krém díky svému lehce abrazivnímu účinku jemně prokrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumřelé buňky. Zkvalitňuje tak schopnost pokožky přijímat účinné látky a vyživovat vlasové kořínky. Při pravidelném a dlouhodobém používání se tak dočkáte i rychleji rostoucích, pevných a méně se mastících vlasů.

Použití: Naneste mycí krém o velikosti vlašského ořechu na mokré vlasy nebo pokožku. Následně důkladně opláchněte teplou vodou.

Ostatní kategorie: Prášky & jíly, No Poo Šampony

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, mastné vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Logona mycí krém Patchuli / Kristýna 8. 3. 2019 17:09

Mycí krém jsem používala na odličování. Musím říci, že s make-up, který byl na přírodní bázi problém nebyl, jen to nebylo úplně 100% a to se moc nelíčím. Bylo nutné následné dočištění. Vůně je zemitá, je v něm cítit jíl, což je jasné, při pohledu na složení produktu. Musím říci, že při první půlce mi vůně imponovala, ale v druhé půlce už mi začala vadit, jenže já jsem na vůně celkem pes, takže u každého to může být jiné :-) Krém jsem zkoušela na pleť, nikoli na vlasy. Pleť mám dalo by se říci smíšenou, občasné sklony k nedokonalostem ve formě černých teček a občasného akné. Produkt bych doporučila lidem, co se spíše moc nelíčí, pokud byste ho chtěli jako já používat na odličování, ale myslím, že jako začátek s jíly je vhodný na běžné čištění. Navíc cena není nijak vysoká. Používala jsem asi 2,5 měsíce, nevidím ovšem nějaké velké rozdíly. :-)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?