Prohlédněte si vaše seznamy přání

Original ATOK Mycí olej pro ženy Intima 150 ml

Original ATOK Mycí olej pro ženy Intima 150 ml

Intimní mycí olej s vůní levandule, tymiánu či citronu jemně čistí intimní partie a podporuje jejich přirozenou mikroflóru. Působí proti svědění, pálení či nepříjemným výtokům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mycí olej pro ženy Original ATOK Intima je určen k péči o intimní partie. Jemně je čistí, aniž by narušoval přirozené prostředí sliznic a jejich pH. Zároveň zvláčňuje pokožku, kterou chrání před vysušením a pomáhá ji regenerovat. Mycí olej je vhodný také při výskytu vaginálních mykóz a můžete jej použít i při sprchování celého těla.

Kombinace sojového, jojobového a mandlového oleje jemně pečuje o citlivé intimní partie. Šetrně je myje, nenarušuje jejich přirozené pH a nedráždí. Naopak podporuje přirozenou mikroflóru vnějších pohlavních orgánů a působí proti vysušování pokožky. Mycí olej je obohacený o řadu éterických olejů, které mají antimikrobiální a protiplísňové účinky, působí proti nepříjemnému pálení, svědění a výtokům. Éterické oleje navíc dodávají přípravku příjemnou vůni po levanduli, tymiánu či citronu.

Použití: Malé množství oleje naneste při mytí na intimní partie a pečlivě opláchněte čistou vodou.

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?