Alva Mycí prášek, Rhassoul 200g

Alva Mycí prášek, Rhassoul 200g

  • Bez DPH 227 Kč

Mycí prášek z marockého jílového kamene čistí pleť do hloubky a odstraňuje kožní maz, aniž by pleť dráždil či vysušoval. Díky tomu je vhodný i pro ošetření citlivé pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mycí prášek Alva Rhassoul účinně a zároveň šetrně čistí nečistou pokožku náchylnou k nedokonalostem a nadměrné tvorbě mazu. Prášek z marockého jílového kamene čistí pleť do hloubky a odstraňuje kožní maz, aniž by pleť dráždil či vysušoval. Díky tomu je vhodný i pro ošetření citlivé pokožky.

Marocký jíl šetrně odsává z pokožky přebytečný maz, odstraňuje nečistoty i make-up a to vše bez agresivních tenzidů. Jíl navíc stimuluje funkci mazových žláz, takže pokožka nemá potřebu zvýšeně se mastit, je matnější a získává zdravý sjednocený vzhled.

Mycím práškem se můžete každý den odlíčit, ale také ho můžete použít jako hloubkově čistící masku. Stačí, když prášek smícháte s menším množstvím vody a hutnou směs nanesete na pokožku alespoň na 10 minut. Jíl odstraní z pokožky nečistoty, uvolní ucpané póry a zlepší celkový vzhled pleti.

Použití: 2 lžíce Mycího prášku smíchejte se 2 lžícemi čisté studené vody a vytvořte krémovou hmotu. Aplikujte na obličej a krouživými pohyby odličte make-up a nečistoty. Vyhněte se oblasti očí. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro příjemný požitek můžete do směsi přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Jako výborná dezinfekce nečisté pokožky slouží grapefruitový či levandulový olej.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Marrocan Lava Clay

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Alva Rhassoul

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?