Logona Mycí zem, LavaErde 1 kg

Logona Mycí zem, LavaErde 1 kg

Logona Mycí zem, LavaErde 1 kg

(3 hodn.)
Značka: Logona
Certifikáty: BDIH
Certifikát BDIH
615
Momentálně vyprodané na e-shopu

Univerzální mycí zem Lavaerde využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. I tu nejcitlivější pokožku a vlasy šetrně myje, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení3
Položit dotaz
Popis produktu

Mycí zem Lavaerde Logona využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. Ten je velice jemný i k té nejcitlivější pokožce, nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Pokožku šetrně myje, odstraňuje z ní nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu a současně poskytuje pleti lehký peeling.

Mycí zem, neboli druh jílu, je v kosmetice oblíben již po staletí. Díky jemnému přírodnímu složení pokožku zbytečně nedráždí, nenarušuje její ochranný film a nepodněcuje mazové žlázky k nadměrné produkci. Může se tak zdát, že je mycí zem vhodná jen pro smíšenou a problematickou pleť, ale mohou si ji dovolit použít všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Jíl je bohatý na množství minerálních látek jako je křemík či hořčík. Snadno dokáže absorbovat nečistoty z pokožky i vlasů, ale současně pleť nedráždí a nepřesušuje.

Naopak, zjemňuje ji a díky jemným částečkám působí jako jemný peeling. Mycí zem je vhodná nejenom pro všechny typy pleti, ale také pro péči o vlasy, především o ty jemné snadno se mastící. Dodá jim zdravý objem i lesk a eliminuje nadměrné maštění. Mycí zem lavaerde je univerzálním kosmetickým pomocníkem, kterého lze použít k odlíčení obličeje, ale i jako masku, také místo šamponu pro takzvanou no poo metodu.

Použití: Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera,...

Tip: Malé množství prášku smíchejte v dlaních s vodou a vzniklou řídkou kašičkou si odličte obličej.

Kosmetika Logona je kompletně vyvíjena i vyráběna v Německu. Většina z jejích prostředků je vhodná pro vegany. Všechny použité suroviny jsou certifikovány na vysokou kvalitu, ať už se jedná o bio složky nebo o recyklované a recyklovatelné obaly. 

Produktové řady: Logona Lavaerde

Typ pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Lávová zem

Nejdůležitější krok péče o pleť: čištění

Recenze: Mycí zem Lavaerde Logona

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělá věc ale... / Siala 23. 8. 2015 21:28

Tohle je opravdu kvalitní věcička se skvělými mycími vlastnostmi. Vlasy umyla důkladně a zároveň pokožka hlavy byla krásně zklidněná, ale pro mě měla dva háčky - 1. Příprava 15 minut před samotným mytím hlavy, aby stihla nabobtnat jak má, to nebylo nic pro mě...mé impulzivní hopsání do vany na poslední chvíli se už nejspíš nezmění 2. Takhle zacuchané vlasy jsem neměla snad ještě po ničem... Naproti tomu jsem zjistila, že jak dokáže zklidnit a umýt pokožku hlavy, tak to samé dokáže i s tělem a jelikož jsem posetá téměř od hlavy k patě spoustou jizev, které hrubé zacházení opravdu ničilo, tohle bylo na jejich mytí perfektní řešení, zužitkování tedy nakonec i tak našla =) Lidem co mají méně cuchavé vlasy a více trpělivosti, či povahu plánovače vřele doporučuji s tím nejklidnějším svědomím a na tělo též... Jo a málem bych zapomněla, je třeba důkladně umýt vanu, logicky \"bláto\" neodplave najednou jako pěna z šampónu ;)

Re: Skvělá věc ale... / Radka 20. 8. 2016 11:27

Já když jsem marocký jíl použila poprvé, tak jsem měla vlasy taky šíleně zacuchané. Ale postupem to bylo lepší a lepší a nyní už nemám ani já, ani nikdo, koho jsem na jíl "ukecala" žádný problém :-)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Logona Lavaerde

Nenašli jste to pravé? Co tohle?