Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Mýdlo aloe vera 100 g

Urtekram Mýdlo aloe vera 100 g

Zklidňující mýdlo Aloe vera šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji jemnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující mýdlo Aloe vera Urtekram šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji krásně jemnou. Díky jednoduchému přírodnímu složení obohacenému o rostlinné výtažky je mýdlo univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku rukou, těla ale i obličeje.

Základ Aloe vera mýdla tvoří kombinace palmového a palmojádrového oleje, které při kontaktu s vodou vytváří krémovou pěnu. Ta z pokožky účinně odstraňuje nečistoty i kožní maz, aniž by pleť zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Pokožka je po použití mýdla Urtekram jemná a pružná. Mýdlo tak můžete bez obav použít nejen pro mytí rukou, ale i obličeje a celého těla.

Mýdlo má velice jemné pečující složení obohacené o výtažky z Aloe vera. Aloe vera ještě více umocňuje hydratační účinky olejů, pokožku aktivně zjemňuje a zároveň chrání před podrážděním i začervenáním. Díky tomu je mýdlo vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku i pokožku dětí, kterou účinně myje a zároveň chrání.

Mytí bez podráždění

Tuhé mýdlo Urtekram s přírodními výtažky a Aloe vera myje pokožku celého těla a zároveň ji udržuje dlouhodobě vláčnou a pružnou. Praktické tuhé mýdlo lze použít na celé tělo od hlavy k patě včetně obličeje, je proto ideální nejen na cestování. Hodí se pro celou rodinu, minimalizuje podráždění citlivé pokožky a zanechává pokožku dokonale čistou, jemnou a lehce provoněnou svěží vůní Aloe vera.

Šetrná očista

Na rozdíl od konvenčních mýdel nenajdete v tomto mýdle Urtekram žádné zbytečné chemické ingredience. Rovněž pěnidla v mýdle jsou na rostlinné bázi, a díky tomu jsou lépe snášena sušší a citlivou pokožkou. Díky přírodním výtažkům mýdlo v jednom kroku pokožku myje a zároveň jí poskytuje péči. Bohatá krémová pěna odstraňuje veškeré nečistoty a připraví pokožku na další péči.

Všemocné Aloe vera

Výtažek z Aloe vera podporuje hydrataci pokožky a pomáhá ji chránit proti vysušení. Navíc zklidňuje podráždění pleti a zmírňuje nepříjemné pnutí či zarudnutí pokožky. Glycerin pak rovněž podporuje hydrataci pokožky a zjemňuje ji. Éterický olej z citrusů zásobuje pleť vitaminy, stimuluje její prokrvení a osvěžuje. Mýdlo je vhodné i na citlivou dětskou pokožku. 

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate1), Sodium Palm Kernelate1), Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract2), Glycerin1), Sodium Chloride, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis Oil2), Limonene

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Limonene

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Produktové řady: Urtekram Aloe Vera

Vůně - druh: aloe vera

Nenašli jste to pravé? Co tohle?