Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Mýdlo Intimní 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Intimní 90 ± 5 g

Skladem na pobočce

Mýdlo s kozím mlékem, heřmánkem a měsíčkem je vhodné při vaginálních mykózách, pálení či svědění. Působí antibakteriálně a antisepticky a můžete ho použít také k očištění ran nebo při hemeroidech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Almara Soap speciálně určené pro intimní hygienu využívá síly bylinných výtažků z heřmánku či měsíčku. Dále je obohacené o kozí mléko a obsahuje éterické oleje s antibakteriálními a antiseptickými účinky. Je vhodné při vaginálních mykózách, svědění a pálení v intimních místech a můžete ho používat také při hemeroidech.

V České republice vyráběné mýdlo je velmi šetrné k pokožce intimních partií a díky sezamovému oleji ji chrání před vysušením. Zklidňující bylinné výtažky z měsíčku lékařského a heřmánku jsou doplněné o kozí mléko a éterický olej z kajeputu. Mýdlo tak působí antibakteriálně a antisepticky, mírní podráždění. Kromě intimní hygieny je vhodné také k omytí a vyčištění různých odřenin či míst pobodaných hmyzem.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Intimní kosmetika

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?