Přírodní mýdlo Mýdlo orientální čaj 24 g

Přírodní mýdlo Mýdlo orientální čaj 24 g

Jemná vůně orientálního čaje naladí vaše představy tajemných dálek. Základní rostlina, bez které si Asii nelze ani představit. Podle legendy čínskému císaři přivanul vítr listy čaje do horké vody a tak vznikl nový nápoj. Jemná vůně zklidní vaši mysl. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku.

certifikáty:
vhodné pro: zabránení stárnutí
konzistence: tuhá
barva: zelená
balení: plastový obal, papírový přebal

složení: voda, palmový olej, olej z rýžových otrub, olivový olej, kokosový olej, vitamin E, hydroxid sodný, výtažek zeleného čaje

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: