Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky

Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky

  • Bez DPH 292 Kč

Mýdlo pro citlivou dětskou či alergickou pokožku jemně něžně čistí, nedráždí a nevysužuje. Je vhodné při lupénce nebo ekzému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mýdlo Yarden Malki pro citlivou dětskou či alergickou pokožku jemně něžně čistí, nedráždí a nevysužuje. Naopak jí dodává výživu díky obsahu rostlinných olejů a minerálů z mořské soli. Jeho šetrné složení je vhodné pro péči o pokožku celého těla i obličeje, je vhodné při lupénce či ekzému.

Sůl z Mrtvého moře je bohatá na obsah pleti přirozených minerálů. Obnovuje přirozenou rovnováhu pleti, váže na sebe nečistoty a napomáhá jejímu hojení. Přírodní minerály, jako jsou draslík, sodík, jód, hořčík, zinek, vápník a další pvky, zklidňují podráždění, regulují zásobování vodou a napomáhají celkové regeneraci.

Složení kokosového a olivového oleje je bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitaminy rozpustné v tucích. Kokosový olej je velmi podobný přirozenému kožnímu mazu. Proto jej pokožka snadno vstřebává a umožňuje mu působit i v hlubších vrstvách. Kokosový olej má výrazné regenerační a hluboce hydratační schopnosti. Působí také protizánětlivě a lehce dezinfekčně. 

Použití: Napěňte v dlaních nebo na žínce a pěnu naneste na pokožku celého těla. Namydlete a důkladně smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?