Saloos Myrha 5 ml

Saloos Myrha 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 147 Kč

Rostlinná silice z myrhy vás ohromí svou magickou vůní a dodá vaší domácnosti atmosféru zklidnění a relaxace. Podporuje trávení, regenerační schopnost pokožky a je antiseptická.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Myrha je čistá rostlinná silice s komplexním účinkem na psychické i tělesné aspekty lidského organismu. Při použití v aromalampě na dlouhou dobu provoní váš domov svými jemnými balzamickými tóny, jenž naplní vaši domácnost atmosférou zklidnění a relaxace.

Esenciální olej z myrhy podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nechutenství a bolestech břicha. Myrha má zároveň silné antiseptické vlastnosti a je s oblibou využívána na lokální ošetření drobných ranek a oděrek. Dezinfikuje poranění a podporuje hojení.

Olej z myrhy je skvělým přípravkem také při onemocněních dýchacího systému, kdy podporuje vykašlávání a brání množení škodlivých mikroorganismů. Působí proti únavě a jeho efekt oceníte také při paradentóze, aftech či hemoroidech. Zmírňuje bolesti v krku.

Zklidněte se

Éterický olej Saloos Myrha zaplní váš domov jemnými balzamickými a pryskyřičnými tóny, jež v mžiku vykouzlí harmonickou a až magickou atmosféru. Myrha bývala již od pradávna po stovky let součástí tradičních vonných a vykuřovacích směsí pro svou schopnost ihned provonět jakýkoliv interiér a účinně neutralizovat veškeré nepříjemné pachy. 

Podpora trávení i dýchání

Éterický olej z myrhy má široké spektrum účinků na lidský organismus. Má příznivý vliv na trávicí trakt a udržuje jeho zdravou funkci. Působí příznivě při nechutenství, nadýmání a poruchách trávení. Podporuje chuť k jídlu a pomáhá při bolestech břicha. Myrha zároveň působí i na zdraví dýchacích cest, podporuje jejich čištění a brání kašli. 

Antiseptické účinky

Éterický olej z myrhy se používá v tradičním léčitelství rovněž lokálně. Olejíček je přirozeně antiseptický a brání množení choroboplodných zárodků, zároveň však podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání. Díky tomu je vhodný na ošetření drobných ranek a oděrek, které jemně vyčistí a podpoří jejich hojení. Působí také při paradentóze a aftech. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.