TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha citron

TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha citron

  • Bez DPH 117 Kč

Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha citron je oblíbeným osvěžujícícm nápojem. Přirozeně sladká chuť ovoce perfektně zažene žízen a díky nulovému obsahu teinu je čaj vhodný pro celodenní popíjení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha citron Tea Tao v sobě spojuje sušené ovoce a bylinky, které společně tvoří nasládlou a přesto osvěžující chuť. Sušený citron, mandarinka a květy chryzantémy povzbudí, skvěle zaženou žízeň v teplé i studené podobě. Čaj je navíc díky nulovému obsahu teinu vhodný pro celodenní popíjení a můžete je dopřát i dětem.

Nápoj osmi pokladů s ledovým cukrem kombinuje sušenou kůru a dužinu z citrusových plodů, jako je citron a mandarinka, dále také sušené datle a květy chryzantémy a zimolezu. Čaj tak má lehkou bylinkovou chuť s tóny květin a citrusových plodů. Snadno zažene žízeň a zároveň je zdravý.

Příprava: Obsah sáčku vsypte do konvice a zalijte 0,6 l horké čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 3-5 minut. Z jednoho sáčku lze připravit 2-3 nálevy. Chuť se mění s každým dalším nálevem.

Skladování: Skladujte v chladnu, suchu a temnu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: květ chryzantémy a zimolezu ze Žlutých hor, lichořeřišnice, plátek citrónu, plod hlohu, slupky mandarinky, plátky červených datlí, ledový cukr

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?