Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Ecce Vita Nimbová zubní pasta 100 ml

Ecce Vita Nimbová zubní pasta 100 ml

Bylinná zubní pasta bez fluoridu i dráždivých sulfátů dokonale vyčistí zuby a díky obsahu xylitolu posílí sklovinu. Přidaný neemový olej a esenciální oleje pak pečují o celou ústní dutinu a osvěžují dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinná zubní pasta Ecce Vita s antibakteriálním extraktem z neemu starostlivě pečuje o hygienu celé dutiny ústní. Obsažené esenciální oleje přirozeně posilují zuby i dásně a osvěžují dech. Vzhledem k tomu, že je pasta bez fluoridu, nemusíte se bát nepříznivých vedlejších účinků, kdybyste jí náhodou trochu spolkli.

Pasta neobsahuje žádné dráždivé sulfáty, její základ tvoří uhličitan vápenatý neboli plavená křída. Fíky tomu krásně vyčistí zuby a zanechá je dokonale hladké. Nechybí ani xylitol, který posiluje sklovinu a snižuje tvorbu plaku. Výtažek z neemu propůjčuje pastě jedinečnou bylinnou chuť a také výtečný antibakteriální účinek. Zabraňuje usazování zubního plaku, preventivně působí proti krvácivosti dásní a usazování zubního kamene.

Mátový olej má kromě příjemné mrazivě svěží chuti také vynikající antiseptické účinky. Pomáhá eliminovat množství škodlivých bakterií v ústní dutině a zabraňuje jejich množení. Předchází tak vzniku zubního kazu a paradontózy, které právě tyto bakterie často způsobují. Hřebíčkový olej působí jako analgetikum a tlumí případné bolesti zubů a podráždění dásní.

Dokonalá čistota

Nimbová zubní pasta Ecce Vita je pomocníkem pro dokonalou péči o zuby, dásně a celou ústní dutinu, která využívá přírodních extraktů, jež jsou velice účinné a pomáhají nastolit zdravou rovnováhu. Zubní pasta Ecce Vita neobsahuje zbytečné přidané syntetické ingredience, které se touto cestou mohou vstřebávat do organismu a zatěžovat jej.

Pro zdravé zuby i dásně

Ecce Vita pasta na zuby s výtažkem z nimby jemně, avšak velice účinně čistí vaše zuby a odstraňuje z nich veškěré zbytky jídla i usazený zubní plak, ve kterém se mohou množit škodlivé mikroorganismy způsobující zubní kaz. Díky tomu chrání nejen proti vzniku zubního kazu, ale zároveň celkově brání proti zánětlivým procesům v ústní dutině.

Antibakteriální složení

Výtažek z nimby neboli neemu je přirozeně antibakteriální a účinně brání množení škodlivých mikroorganismů. Chrání proti infekcím a vzniku zánětu dásní. Brání usazování zubního plaku na povrchu zubů, hromadění zubního kamene a krvácení z dásní. Zároveň dodává zubní pastě příjemnou jemně bylinnou chuť a dlouhotrvající svěžest.

Svěží dech

Zubní pasta Ecce Vita obsahuje také lahodný peprmintový olej, který vám dodá svěží dech, jenž vydrží po celý den. Peprmintový olej zároveň stimuluje prokrvení a podporuje hojení drobných ranek či vřídků v ústní dutině. Hřebíčkový olej má zároveň silné antiseptické účinky a pomáhá také tlumit bolesti zubů a podráždění dásní.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů důkladně vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?