Ecce Vita Nimbová zubní pasta 100 ml

Ecce Vita Nimbová zubní pasta 100 ml

  • Značka: Ecce Vita
  • Balení: 100 ml
  • Dostupnost: Skladem > 50 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 74 Kč

Bylinná zubní pasta bez fluoridu s antibakteriálním extraktem z neemu starostlivě pečuje o hygienu celé dutiny ústní. Obsažené esenciální oleje přirozeně posilují dásně i zuby a osvěžují dech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinná zubní pasta Ecce Vita s antibakteriálním extraktem z neemu starostlivě pečuje o hygienu celé dutiny ústní. Obsažené esenciální oleje přirozeně posilují zuby i dásně a osvěžují dech. Vzhledem k tomu, že je pasta bez fluoridu, nemusíte se bát nepříznivých vedlejších účinků, kdybyste jí náhodou trochu spolkli.

Výtažek z neemu propůjčuje pastě jedinečnou bylinnou chuť a také výtečný antibakteriální účinek. Zabraňuje usazování zubního plaku, preventivně působí proti krvácivosti dásní a usazování zubního kamene.

Mátový olej má kromě příjemné mrazivě svěží chuti také vynikající antiseptické účinky. Pomáhá eliminovat množství škodlivých bakterií v ústní dutině a zabraňuje jejich množení. Předchází tak vzniku zubního kazu a paradentózy, které právě tyto bakterie často způsobují. Hřebíčkový olej působí jako analgetikum a tlumí případné bolesti zubů a podráždění dásní.

Dokonalá čistota

Nimbová zubní pasta Ecce Vita je pomocníkem pro dokonalou péči o zuby, dásně a celou ústní dutinu, která využívá přírodních extraktů, jež jsou velice účinné a pomáhají nastolit zdravou rovnováhu. Zubní pasta Ecce Vita neobsahuje zbytečné přidané syntetické ingredience, které se touto cestou mohou vstřebávat do organismu a zatěžovat jej.

Pro zdravé zuby i dásně

Ecce Vita pasta na zuby s výtažkem z nimby jemně, avšak velice účinně čistí vaše zuby a odstraňuje z nich veškěré zbytky jídla i usazený zubní plak, ve kterém se mohou množit škodlivé mikroorganismy způsobující zubní kaz. Díky tomu chrání nejen proti vzniku zubního kazu, ale zároveň celkově brání proti zánětlivým procesům v ústní dutině.

Antibakteriální složení

Výtažek z nimby neboli neemu je přirozeně antibakteriální a účinně brání množení škodlivých mikroorganismů. Chrání proti infekcím a vzniku zánětu dásní. Brání usazování zubního plaku na povrchu zubů, hromadění zubního kamene a krvácení z dásní. Zároveň dodává zubní pastě příjemnou jemně bylinnou chuť a dlouhotrvající svěžest.

Svěží dech

Zubní pasta Ecce Vita obsahuje také lahodný peprmintový olej, který vám dodá svěží dech, jenž vydrží po celý den. Peprmintový olej zároveň stimuluje prokrvení a podporuje hojení drobných ranek či vřídků v ústní dutině. Hřebíčkový olej má zároveň silné antiseptické účinky a pomáhá také tlumit bolesti zubů a podráždění dásní.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů důkladně vypláchněte ústní dutinu vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dlouho vydrží / Lucie 22. 4. 2016 09:31

S pastou je spokojená, jen je na můj vkus možná až moc bylinková. Pění skoro více než běžné pasty z drogerií a vydrží tím pádem dlouho.

Velmi dobrá / felinegrace 13. 6. 2016 17:03

Dobrá pasta, chuť, opravdu hodně pění a tak vydrží dlouho.

Spokojenost - našla jsem perfektní pastu / Martina 29. 7. 2016 17:35

Nejlepší pasta, co jsem kdy v životě měla! Kromě toho, že je celkem chutná a nemusíte se tak u ústní hygieny křenit nechutí. Hodně pění, což je super, ale ocenila bych, kdyby tam složka SLS chyběla, přece jenom se těmto pěnidlům vyhýbám, co to jde. Díky tomu pěnění ale zase stačí malé množství pasty, a tak neskutečně dlouho vydrží. Také (jelikož ji používám už nějaký ten pátek) vnímám, že mám zdravější dásně i hezčí zuby a zároveň mě čištění zubů díky všem vlastnostem této pasty baví.

Spokejnost / Michaela 17. 7. 2017 12:36

Dobře chutná, dost pění, takže stačí mnohem méně pasty.

Sodium sacharin ??? / Rudolf 5. 8. 2016 16:43

Proč je v ajurvédské pastě nezdtavé sladidlo??? http://www.zdravapotravina.cz/seznam-ecek/E954

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?