Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Obličejový olej růžový 20 ml

Nobilis Tilia Obličejový olej růžový 20 ml

Pečující směs jojobového a šípkového oleje intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Posiluje a chrání před ztrátou elasticity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pečující směs jojobového a šípkového oleje Nobilis Tilia intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Jojobový olej v kombinaci s dalšími výživnými oleji, rostlinným squalanem a esenciálními oleji zralou pokožku bohatě vyživují, posilují a chrání ji před ztrátou elasticity.

Jojobový olej obsahuje množství vitaminu A, B a E, které zralou pokožku posilují, lehce tonizují a zároveň chrání před podrážděním. Jojobový olej v kombinaci s olejem ze šípků dodává pokožce množství antioxidantů, které pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Růžový olej citlivou pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání, eliminuje pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Jojobový olej v kombinaci se šípkovým, mandlovým a růžovým olejem dodávají zralé pleti potřebné živiny a současně ji bohatě vyživují a aktivně napomáhají regeneraci.

Úleva pro suchou pleť

Jojobový olej s šípkovým olejem od Nobilis Tilia ocení zejména pokožka se zvýšenou náchylností k vysušování. Jemný pleťový olej poskytne pokožce bohatou péči, aniž by ji zatížil či zanechával ulepený pocit. Pleťový olej Nobilis Tilia se velice snadno vstřebává a zanechá pleť komfortně hydratovanou a dokonale jemnou. Lehká vůně růží pak působí na všechny vaše smysly antistresovými a harmonizujícími účinky. 

Pro zdravou zářivou pokožku

Olejíček obsahuje olej z šípkové růže a růže damašské. Růžový olej odstraňuje vysušené šupinky, sjednocuje tón pokožky a navrací jí její přirozenou vláčnost a záři. Jemný mandlový olej pak pomáhá pleť regenerovat, dodává jí dostatečnou výživu a podporuje hojení. Pokožka bude dokonale zklidněná, hedvábně jemná a zářící zdravím. 

Vyživující jojobový olej

Základ tohoto pleťového oleje pak tvoří jojobový olej. Jojobový olej je jedním z nejlepších pečujících olejů, protože pomáhá balancovat přirozený kožní maz a optimalizuje jeho produkci. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?