Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Obličejový olej růžový 20 ml

Nobilis Tilia Obličejový olej růžový 20 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Pečující směs jojobového a šípkového oleje intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Posiluje a chrání před ztrátou elasticity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pečující směs jojobového a šípkového oleje Nobilis Tilia intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Jojobový olej v kombinaci s dalšími výživnými oleji, rostlinným squalanem a esenciálními oleji zralou pokožku bohatě vyživují, posilují a chrání ji před ztrátou elasticity.

Jojobový olej obsahuje množství vitaminu A, B a E, které zralou pokožku posilují, lehce tonizují a zároveň chrání před podrážděním. Jojobový olej v kombinaci s olejem ze šípků dodává pokožce množství antioxidantů, které pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Růžový olej citlivou pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání, eliminuje pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Jojobový olej v kombinaci se šípkovým, mandlovým a růžovým olejem dodávají zralé pleti potřebné živiny a současně ji bohatě vyživují a aktivně napomáhají regeneraci.

Úleva pro suchou pleť

Jojobový olej s šípkovým olejem od Nobilis Tilia ocení zejména pokožka se zvýšenou náchylností k vysušování. Jemný pleťový olej poskytne pokožce bohatou péči, aniž by ji zatížil či zanechával ulepený pocit. Pleťový olej Nobilis Tilia se velice snadno vstřebává a zanechá pleť komfortně hydratovanou a dokonale jemnou. Lehká vůně růží pak působí na všechny vaše smysly antistresovými a harmonizujícími účinky. 

Pro zdravou zářivou pokožku

Olejíček obsahuje olej z šípkové růže a růže damašské. Růžový olej odstraňuje vysušené šupinky, sjednocuje tón pokožky a navrací jí její přirozenou vláčnost a záři. Jemný mandlový olej pak pomáhá pleť regenerovat, dodává jí dostatečnou výživu a podporuje hojení. Pokožka bude dokonale zklidněná, hedvábně jemná a zářící zdravím. 

Vyživující jojobový olej

Základ tohoto pleťového oleje pak tvoří jojobový olej. Jojobový olej je jedním z nejlepších pečujících olejů, protože pomáhá balancovat přirozený kožní maz a optimalizuje jeho produkci. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?