Naobay Obnovující arganový olej 30 ml

Naobay Obnovující arganový olej 30 ml

Obnovující arganový olej pečuje o potřeby zralé suché pokožky díky složení bohatému na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Olej podporuje regeneraci pleti a zvyšuje její elasticitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Obnovující arganový olej Naobay pečuje o náročné potřeby zralé suché pokožky díky složení bohatému na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Olej dodává pokožce tolik potřebnou hydrataci, výživu, navrací jí elasticitu a současně chrání před známkami stárnutí.

Arganový olej pečuje nejen o zralou pokožku díky výživnému složení bohatému na množství vitaminu E, který působí jako přirozený antioxidant. Pokožku posiluje, lehce vypíná a napomáhá její regeneraci. Díky tomu je arganový olej vhodný nejenom pro zralou náročnou pleť, ale také pro suchou pokožku či pleť náchylnou k akné a jiným nedokonalostem.

Látky obsažené v oleji pleť hojí a chrání ji před opětovným vznikem nedokonalostí a podráždění. Obnovující olej Naobay v sobě spojuje nejenom výživný arganový olej, ale také olej z jadérek révy vinné a sezamový olej. Díky tomu aktivně pečuje o pleť, vyživuje ji a regeneruje.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte večer na vlhkou odlíčenou pokožku obličeje a lehce vmasírujte. Pár kapek oleje můžete také přidat do svého oblíbeného denního krému.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?