Sportique Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku žen 100 ml

Century Femme Chamois Cream

Sportique Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku žen 100 ml

Century Femme Chamois Cream

Ochranný krém pro silně namáhanou ženskou pokožku chrání ruce, chodidla a další vystavené nadměrné zátěži a tření při sportu i každodenním pohybu. Jemný ochranný krém citlivou pokožku zvláčňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný krém pro silně namáhanou ženskou pokožku Sportique chrání ruce, chodidla i jiné citlivé partie těla vystavené nadměrné zátěži a tření při sportu i každodenním pohybu. Bambucké máslo namáhanou pokožku aktivně chrání, vyživuje ji a eliminuje riziko vzniku puchýřů, mozolů i ztvrdlé suché pokožky.

Ochranný krém je skvělým pomocníkem pro výživu suché kůže na chodidlech, rukou, loktech a dalších částech těla namáhaných nadměrným třením. Bambucké máslo s oleji z makadamu pleť aktivně vyživují, zanechávají ji jemnou a vláčnou. Zároveň brání pokožku před opětovným poškozením i dehydratací.

Esenciální oleje z rozmarýnu a citrusových plodů pleť posilují a pomáhají předcházet vzniku zánětů, zatímco výtažky z arniky, měsíčku a šťáva z Aloe vera zklidňují podráždění a aktivně podporují regeneraci pokožky. Jemný ochranný krém hojí citlivou ženskou pokožku, zvláčňuje ji a současně chrání před opětovným vysušení i poškozením.

Použití: Malé množství ochranného krému aplikujte na suchou pokožku a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby i několikrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?