Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dado Sens Oční krém pro citlivé oči, ProBalance 15 ml

Dado Sens Oční krém pro citlivé oči, ProBalance 15 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu

Oční krém pro citlivé oči ProBalance chrání a zklidňuje citlivou pokožku očního okolí. Díky kombinaci vysoce účinných přírodních látek krém viditelně zesvětluje tmavé kruhy a zmenšuje otoky pod očima.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční krém pro citlivé oči ProBalance Dado Sens účinně chrání a zklidňuje citlivou pokožku očního okolí. Díky vysoce účinné kombinaci přírodních aktivních látek, jako je kofein nebo výtažek z lékořice, oční krém viditelně zesvětluje tmavé kruhy a zmenšuje otoky pod očima. Viditelné zmenšení otoků pod očima bylo dermatologicky prokázáno.

Díky makadamiovému, švestkovému a mokřadkovému oleji se krém velmi dobře vstřebává, jemné oční okolí velmi dobře zklidňuje, vyživuje a díky mokřadkovému oleji a cupuacu máslu zanechává na pleti hedvábný pocit. Zatímco vzácný kaméliový olej brání ztrátě vlhkosti z pokožky.

Panthenol, allantoin a extrakt z lékořice brání podráždění a pomáhají zklidnit, hojit a regenerovat citlivou pleť. Díky spojení kofeinu, extraktu z hořkého pomeranče a amarantu oční krém podporuje mikrocirkulaci a předchází otokům očního okolí. Výtažek z rebarbory současně působí protizánětlivě.

Použití: Aplikujte jemnými krouživými pohyby na oční okolí. Ideálně používejte dvakrát denně, ráno a večer před použitím pleťového krému.

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15 , 75365, Calw, Německo , tel: +49 7051 59093

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?