Annemarie Börlind Oční krém proti vráskám 20 ml

Annemarie Börlind Oční krém proti vráskám 20 ml

Skladem na pobočce

Lehký krém se skvalenem, oryzanolem či vitaminy A a E podporuje hydrataci jemné pleti v okolí očí, zanechává ji pěstěnou a pomáhá redukovat drobné vrásky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční krém proti vráskám Annemarie Börlind má lehkou texturu, která se snadno vpije do pleti, a nezatěžuje tak jemnou pokožku v okolí očí. Účinné látky v podobě sezamového oleje, skvalenu oryzanolu či vitaminů A a E pokožku hydratovatují a podporují její pevnost a pružnost, čímž pomáhají redukovat drobné vrásky.

Složení krému se skvalenem, oleji ze sezamových semínek a pšeničných klíčků je obohacený o lecitin, oryzanol, oxid zinku a vitaminy A a E. Díky tomu pomáhá v citlivé pokožce v okolí očí udržet potřebnou vlhkost, podporuje v ní tvorbu kolagenu a elasticinu i přispívá k její celkové regeneraci a lepšímu okysličení. Pleť tak zůstává krásně vláčná na dotek a udržuje si svou pevnost a pružnost, takže dochází k vyhlazení drobných vrásek. Přidaný včelí vosk zanechává pokožku pěstěnou a výtažek z třezalky ji v kombinaci s panthenolem ochrání před podrážděním.

Použití: Ráno a večer jemně vklepejte krém konečky prstů do očního okolí.

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?