Annemarie Börlind Oční stíny MONO Nude 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Nude 2 g

  • Bez DPH 298 Kč

Stíny s hedvábnou texturou krásně přilnou k víčku a rovnoměrně ho pokryjí světlounce hnědou barvou s lehkou perletí. Zároveň během dne pečují například díky jojobovému oleji.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Nude mají světlounce hnědou barvu, lehce do měděna a lehký shimmer. Výborně se hodí pro denní líčení očí každých očí. Jsou výborně pigmentované a dobře přilnou k pokožce víčka. Zároveň o ni pečují díky jojobovému oleji či rostlinnému skvalenu.

Stíny Nude mají hedvábnou texturu, která se snadno nanáší a roztírá a krásně přilne k očnímu víčku. Syté minerální pigmenty vytvoří rovnoměrné líčení. Stíny lze používat buď samostatně, nebo je zkombinovat s jinými barvami a vytvořit například kouřový make-up. Součástí balení je i praktický aplikátor a zrcátko.

Složení stínů nijak nedráždí ani nevysušuje jemnou pokožku víček. Můžete je bez obav použít na citlivé oči i při nošení kontaktních čoček. Jojobový olej o pokožku víčka během dne pečuje, vyživuje ji a zvláčňuje. Spolu se skvalenem ji zanechá božsky hebkou a vitamin E se postará o její ochranu před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?