ZAO Bambusová magnetická paletka 1 ks

ZAO Bambusová magnetická paletka 1 ks

  • Bez DPH 374 Kč

Aktuálně: Bambusovou magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb. Tak jako je tomu například na ukázkové fotografii.

ZAO Bambusová magnetická paletka je skvělým pomocníkem do vaší kabelky a díky své variabilitě vám umožní každý den jiné varianty líčení. Praktickou paletku s magnetickým dnem a rozměry 13 x 8 centimetrů snadno naplníte vašimi oblíbenými produkty dekorativní kosmetiky a můžete ji měnit třeba každý den.

Magnetická paletka je velice lehká, proto se snadno přenáší a můžete ji nosit s sebou pro korekci líčení během dne. Její zavírání je na magnet a samozřejmostí je velké zrcátko, ve kterém se pohodlně nalíčíte, ať už doma, v práci či třeba na cestách.

Paletka je skutečně variabilní a vejdou se do ní buď 4 ZAO oční stíny, 2 velké refilly například ZAO tvářenek či kompaktních make-upů nebo 2 stíny a jeden velký refill. Máte tak nespočet možností, jak paletku sestavit. Díky elegantnímu a čistému designu bude skutečnou ozdobou vaší kosmetické taštičky.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo

Obal: dřevěný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pěkná a praktická / Barbora 25. 7. 2017 15:23

Hezká, designová věcička.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?