Bocoton Odličovací tampony, square cotton pads 40 ks

Bocoton Odličovací tampony, square cotton pads 40 ks

Velké čtvercové odličovací tampony jsou vyrobeny z měkké bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči i o přecitlivělou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Velké čtverhranné odličovací tampony Bocoton spolehlivě odstraní nečistoty i make-up díky jemné vysoce savé textuře z bio bavlny. Ta má výborné absorpční a čisticí schopnosti a zároveň je k pokožce mimořádně šetrná a jemná, zbytečně ji nedráždí jako běžně prodávané kosmetické pomůcky. Vatové tampony jsou tak vhodné pro odlíčení i každodenní péči o přecitlivělou pleť dospělých i jemnou pokožku dětí.

Bocoton pěstuje pro své produkty bavlnu za přísných podmínek ekologického zemědělství bez přispění chemických hnojiv, postřiků i syntetických bělidel. Bavlna si tak zachovává výjimečnou jemnost, měkkost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Díky tomu jsou odličovací tampony mimořádně vhodné pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění i vzniku alergií.

Nejen, že je pěstování bavlny šetrné a ohleduplné, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Ostatní kategorie: Vatové pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti

Výrobce: Hydra Cosmetics, 5 route nationale, 68690 Moosch Francie, tel: + 33 3 89 38 16 00, http://hydra-cosmetics.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Jeden tampon, jeden obličej / Kristýna 2. 12. 2018 13:42

Tampony od Boconu jsem vyzkoušela poprvé a první, co mě napadlo bylo, že už se nikdy nechci odličovat něčím jiným. Jsou neuvěřitelně jemné (na rozdíl od těch, které jsem používala doposud - obyč někde z drogerie), vůbec neškrábou, prostě paráda. Odličování je díky nim mnohem příjemnější záležitost. Navíc jsou tak velké, že mi na odlíčení celého obličeje v pohodě vystačí jeden tampon a stále je na něm dostatek čistého prostoru, abych si nemusela obličej utírat, již zašpiněnou částí tamponu. Za mě velký palec nahoru. Doporučuji. :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?