MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Taoasis Odpočinek, Bio Baldini 5 ml

Taoasis Odpočinek, Bio Baldini 5 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Certifikát DEMETERCertifikát NATRUE
Balení:
136
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Směs éterických olejů v alkoholu zpříjemní chvíle relaxace a příjemně vás uklidní. Lehká květinovo- ovocná vůně s tóny levandule, benzoe a pomeranče zklidní tělo i mysl.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Směs éterických olejů Baldini Odpočinek Taoasis zpříjemní chvíle relaxace a příjemně vás uklidní. Lehká květinovo-ovocná vůně s tóny levandule, benzoe a pomeranče zklidní tělo i mysl, pomůže zahnat stres a pomůže vám v klidu odpočívat.

Éterické oleje v alkoholu tvoří jemnou uklidňující vůni. Základ je tvořen levandulí, pryskyřicí benzoe a sladkým zralým pomerančem. Po chvíli se rozvine v příjemně nasládlé tóny, které vás uklidní a jsou ideálním společníkem pro chvilky odpočinku

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Směs je vhodná také do difuzéru.

Upozornění: Tato směs obsahuje éterické oleje z levandule a benzoe. Levandule není vhodná pro používání nízkotlakými osobami. Z důvodu přítomnosti benzoe není směs vhodná pro děti do deseti let věku, těhotné a kojící ženy. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem pomeranče může působit fototoxicky.

Ostatní kategorie: Vůně

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu (6)

Deprese a úzkost z pohledu alternativy

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Éterický olej benzoe

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Taoasis - vůně s příběhem

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?