Nobilis Tilia Obličejový regenerační olej neutrální 20 ml

Nobilis Tilia Obličejový regenerační olej neutrální 20 ml

  • Bez DPH 193 Kč

Jojobový olej Neutrální neobsahuje éterické oleje ani jiné vonné složky, díky tomu je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť, kterou udržuje jemnou, pružnou a vláčnou. Regeneruje a hydratuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jojobový olej Neutrální je určen pro citlivou a ochablou suchou pleť, překrvený obličej a "pergamenovou" pleť, u které obvykle selhává kosmetika s aromaty, konzervačními látkami a emulgátory. Výrobek neobsahuje éterické oleje ani jiné vonné složky, díky tomu je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť, kterou udržuje jemnou, pružnou a vláčnou.

Jojobový olej je jeden z nejvhodnějších olejů pro péči o pleť. Má totiž schopnost normalizovat pleť. Mastnou pleť zmatňuje a redukuje produkci kožního mazu. Suchou pleť naopak promašťuje, zabraňuje jejímu dalšímu vysychání a hloubkově hydratuje.

Je vhodný pro aknózní a problematickou pleť, velmi účinně zklidní i pleť citlivou a reaktivní. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Pro citlivou pokožku

Jojobový olej zcela bez obsahu éterických olejů je to pravé pro přecitlivělou pokožku. Ačkoliv je většina éterických olejů obvykle dobře snášena, můžou někdy způsobovat alergické reakce. Neutrální jojobový olej je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně pokožky citlivé a může jej klidně používat celá rodina. Pleťový olejíček zároveň pokožku nezatěžuje a neucpává její póry, rychle se vstřebává a nezanechává matný či ulepený pocit.

Hydratace a zjemnění

Kromě oleje jojobového najdete v tomto pleťovém oleji také další cenné složky. Mandlový olej spolu s olejem šípkovým stimuluje regeneraci pleti, urychluje hojení nedokonalostí a dodává pokožce svěží vzhled. Olej z růže šípkové pak pokožku celkově revitalizuje, sjednocuje její vzhled a působí proti jejímu stárnutí díky obsahu antioxidantů a dalších pleti prospěšných látek.

Vyživující jojobový olej

Základ tohoto pleťového oleje pak tvoří jojobový olej. Jojobový olej je jedním z nejlepších pečujících olejů, protože pomáhá balancovat přirozený kožní maz a optimalizuje jeho produkci. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Použití: Nanášejte na odlíčený a čistý obličej. Před aplikací pleť lehce navlhčete, olej se tak lépe vstřebá a hloubkově hydratuje tím, jak uzavírá vláhu v pleti. Několik kapek oleje naneseme na vlhkou pokožku a šetrně rozetřeme. Používejte ráno a/nebo večer.

Tip: Regenerační olej Nobilis Tilia je prodáván ve skleněné lahvičce z tmavého skla. To zabraňuje oxidaci účinných látek a olej vydrží déle čerstvý. Praktické kapátko usnadňuje nanášení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?