MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Saloos Olej na masáž hráze 50 ml

Saloos Olej na masáž hráze 50 ml

Značka: Saloos
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
141
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Olej na masáž hráze je určený pro dostatečné uvolnění tkáně a připravení těla k porodu. Díky pravidelným masážím se zvýší elasticita hráze a snižuje se tak riziko nastřižení hráze.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Těhotenský a mateřský olej Masáž hráze od Saloos je určený pro dostatečné uvolnění tkáně a připravení těla k porodu. Díky pravidelným masážím zvýšená elasticita hráze přispívá k hladšímu průběhu porodu a snižuje riziko nastřižení hráze.

Přírodní složení masážního oleje obsahuje sezamový, slunečnicový, mandlový a olivový olej. Ty pronikají do tkání a zvyšují elasticitu pokožky. 100% esenciální oleje přispívají k uvolnění a celkovému zklidnění organismu.

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je tkáň uvolněná a poddajnější. Olej pokožku dostatečně zvláční a zajistí její pružnost a odolnost vůči poranění. Důsledná příprava zvyšuje šanci na přirozený porod bez nutnosti nástřihu hráze (episiotomie).

Pomoc v těhotenství

Olej na masáž hráze Saloos bude skvělým a praktickým pomocníkem pro nejhezčí období ve vašem životě. Hustý olejíček pro pravidelnou masáž hráze pomáhá při změnách, kterými tělo ženy během gravidity prochází a pomáhá uvolnit napnutou pokožku. Pomáhá pokožce adaptovat se na změny v těhotenství a usnadní vám průběh jak gravidity, tak samotného porodu.

Pro snadnější porod

Pravidelná masáž s tímto olejíčkem uvolňuje pojivové tkáně, pomáhá rozvolnit svalstvo a zvyšuje elasticitu pokožky a tkání. Díky tomu činí pokožku odolnější proti mechanickým vlivům a zaručí vám hladší průběh porodu. Olej je vhodné používat od doby přibližně šesti týdnů před porodem, kdy dochází k největšímu nárůstu na objemu a zároveň se významně zvyšuje tlak na oblast hráze. 

Uvolňující vůně esenciálních olejů

Každodenní masáž, ideálně v kombinaci s teplou sprchou, vám tak přinese okamžité uvolnění a zbaví vás i nepříjemného napětí. Masáž s olejíčkem Saloos je skvělou prevencí nástřihu hráze a zpříjemní i průběh samotného porodu. Sezamový, slunečnicový a mandlový olej jsou velmi šetrné k pokožce a esenciální oleje zároveň uvolní a harmonizují vaši mysl a celý organismus. 

Použití: S pravidelnou masáží začněte 6-8 týdnů před stanoveným termínem porodu. Jemně masírujte oblast perineum 5-10 minut 4-5krát týdně.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (3)

Problematika éterických olejů v těhotenství

Přírodní péče o poporodní poranění

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: