Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Značka: Weleda
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Balení:
299
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Olej pro masáž hráze uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Pravidelná masáž olejem zvyšuje šanci na snazší porod bez nástřihu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Olej pro masáž hráze Weleda uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Díky tomu pravidelná masáž olejem zvyšuje šanci na snazší porod bez nástřihu.

Mandlový olej v kombinaci s olejem z pšeničných klíčků zlepšují prokrvení tkáně, a tím také zvyšují její poddajnost. Přirozeně vyskytující se vitamin E zvyšuje elasticitu tkáně a uvolňuje ji.

Lehké složení Oleje pro masáž hráze nejen že uvolňuje tkáň namáhanou při porodu, ale také pečuje o smysly nastávající maminky. Příjemná uklidňující vůně esenciálních olejů z damašské růže a šalvěje muškátové vás při každém použití příjemně naladí a zklidní.

Diskrétní pomocník

Tělo v těhotenství prochází množstvím změn a jeho kůže i ostatní tkáně musejí odolávat mnohem většímu tlaku, než obvykle. Stejně tak i pokožka je náchylnější k poškození, zejména ve vysokém stádiu těhotenství či během porodu. Tento šikovný masážní olejíček je určený právě pro hladký průběh závěrečné fáze těhotenství a klidný porod.

Pro pružnou pokožku

Pravidelné masáže s oleji pomáhají pokožce udržet si přirozenou pružnost a elasticitu i při zvýšeném napětí. Tento olejíček můžete využívat pro masáž klidně několikrát denně, a podpořit tak kvalitu pokožky na velmi exponovaném místě hráze. Právě oblast hráze je během porodu nejvíc namáhána a při extrémním tlaku hrozí i její natržení. Masáž s olejem tak pomáhá i předejít případnému nástřihu hráze.

Příjemná masáž

Masáž s tímto vyživujícím olejem má vliv nejen na pokožku jako takovou, ale díky aromaterapeutickému působení esenciálních olejů působí také na psychiku maminky. Pomáhá zklidnit smysly, dodat pocit jistoty a příjemně naladit. Mandlový olej stimuluje regeneraci pokožky, dodává jí pružnost a nezatěžuje ji. Vůně šalvěje muškátové a damašské růže zklidní vaši psychiku a naladí vás na harmonický porod.

Použití: Malé množství oleje ohřejeme v rukou a masírujeme oblast hráze a poševního vchodu. Tkáň hráze masírujeme od 34. týdne těhotenství denně po dobu 5-10 min.

Upozornění: Při sklonu k předčasným stahům masáže hráze neprovádíme.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Z blogu (5)

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Jak se rodí krém - aneb pleťová péče Weleda

Příprava na přirozený porod

Přírodní péče o poporodní poranění

Weleda: Keltská bohyně

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Veronika 19. 1. 2018 22:52

Tento olej na masáž hráze mohu jen doporučit! Je velmi příjemný, neštípe ani nepálí. Masáží se krásně vstřebá, proto se nemusíme bát ušpinění prádla. Masáž hráze jsem začala provádět od 35. tt 3x týdně po dobu 3-5 minut. Od 37. tt jsem se snažila hráz masírovat každý den. Stojí za zkoušku opravdu funguje! :)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: