I+M Naturkosmetik Olej na ruce a nehty Body refresh 10 ml

I+M Naturkosmetik Olej na ruce a nehty Body refresh 10 ml

Pečující olej na ruce a nehty intenzivně posiluje  a vyživuje suchou nehtovou kůžičku i samotný nehet. Díky obsahu vitamínů jsou nehty zdravé, pevnější a rychleji rostou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej na ruce a nehty I+M pečuje o pokožku rukou, nehtová lůžka i samotný nehet díky obsahu výživných olejů. Nehty jsou tak pevnější, méně náchylné k lámání, rychleji rostou a získávají zdravý pěstěný vzhled.

Základ oleje tvoří ricinový olej, který má výborné hojivé a regenerační účinky. Urychluje hojení záděr, brání jejich opětovnému vytvoření a podporuje zdravý růst nehtů. Díky ricinovému oleji je také nehet pevnější a odolnější vůči třepení i lámání.

Kromě ricinového oleje najdeme ve složení také výživný a zjemňující mandlový a konopný olej. Ten je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitamínů řady B, které nehtové lůžko aktivně regenerují, vyživují a chrání před poškozením.

Olej na ruce a nehty I+M nehty pěstí, posiluje je, podporuje jejich zdravý růst a současně pečuje i o jemnou nehtovou kůžičku a brání vzniku záděr.

Použití: Olej aplikujte na nehty a nehtovou kůžičku. Lehce vmasírujte, nechte chvíli vstřebat a poté přebytečný olej setřete papírovým kapesníčkem.

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?