Saloos Olej z pšeničných klíčků 50 ml

Saloos Olej z pšeničných klíčků 50 ml

Olej z pšeničných klíčků bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Pokožku oživuje a projasňuje. Je nepřekonatelný na zjemnění namáhané kůže na chodidlech nebo loktech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej z pšeničných klíčků od Saloos je plný vitaminů a antioxidantů. Bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky, zralou pleť projasňuje a dodává zdravý pěstěný tón. 

Olej z pšeničných klíčku je skvělý jako regenerační a revitalizační prostředek pro suchou a zdrsněnou pokožku. Je tak nepřekonatelný pro zjemnění ztvrdlé a namáhané kůže na chodidlech nebo loktech. Oživuje zralou pleť, změkčuje ji a zvláčňuje. Hodí se pro projasnění a sjednocení tónu všech typů pleti, obzvlášť pro mdlou a nevýraznou pokožku.

Intenzivní péče a regenerace

Olej z pšeničných klíčků Saloos je nezaměnitelným pomocníkem pro péči o pokožku celého těla, a to doslova od hlavy k patě. Je skvělý samostatně, ale výborně se kombinuje také s dalšími oleji Saloos. Je vhodný pro všechny typy pokožky, je výborně snášený pletí citlivou a nezatěžuje ani pokožku mastnější. Při nanesení na lehce vlhkou pokožku se velmi rychle vstřebává a nezanechává mastný povlak.

Síla antioxidantů

Pšeničné klíčky jsou bohatým zdrojem celé řady zdraví prospěšných látek, zejména pak vitaminů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Olej z pšeničných klíčků pak blahodárně působí i na pokožku velmi namáhanou a suchou, můžete jej použít i na lokty a kolena či ztvrdlou pokožku chodidel. Olej zanechá vaši pokožku vláčnou a pružnou.

Revitalizační zázrak

Pšeničné klíčky jsou rovněž zázrakem v boji se stárnutím organismu, díky vysokému obsahu antioxidantů chrání před působením volných radikálů, a olej z nich proto brání stárnutí pokožky, kterou udržuje mladistvou a elastickou. Olej z pšeničných klíčků dlouhodobě zvyšuje obranyschopnost pleti a pomáhá i zralé a náročné pokožce.

Svěží a pružná pokožka

V oleji nenajdete žádné přidané konzervanty ani umělou parfemaci, jedná se o čistě přírodní prostředek pro péči o pokožku. Je velice dobře snášený, změkčuje kůži a podporuje hojení drobných prasklinek či oděrek. Je vhodný pro použití také na špatně se hojící jizvy. Při použití na kůžičku kolem nehtů brání jejímu rozpraskání a podporuje růst nehtů.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Ojediněle se může objevit alergie při používání, tehdy je možné nahradit jej avokádovým olejem.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?