Saloos Olejový extrakt měsíčkový, bio 50 ml

Saloos Olejový extrakt měsíčkový, bio 50 ml

  • Bez DPH 99 Kč

Měsíčkový extrakt urychluje hojení hnisavých a špatně se hojících ran. Je velmi vhodný při kožních zánětech nebo jako doplněk léčby plísní a ekzémů. Zklidňuje a zvláčňuje citlivou a popraskanou pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Měsíčkový olej Saloos obsahuje základ rostlinných olejů, který je obohacený o hojivý extrakt z měsíčku lékařského. Díky tomu je tento masážní olej vhodný pro poškozenou pokožku, podporuje regeneraci a hojení. Rychle se vstřebává a hydratuje. Má výrazné regenerační a protizánětlivé účinky.

Měsíčkový extrakt urychluje hojení hnisavých a špatně se hojících ran. Desinfikuje, a proto je velmi vhodný při kožních zánětech nebo jako doplněk léčby plísní a ekzémů. Zklidňuje a zvláčňuje citlivou a popraskanou pokožku, regeneruje a dobře hojí i rozpraskané prsní bradavky po kojení.

Měsíčkový extrakt doporučujeme k ošetřování pooperačních jizev, popálenin, krevních podlitin a otoků, bércových vředů, omrzlin, či při hemoroidech. Masážní olej obsahuje rostlinné oleje v bio kvalitě a je vhodný i pro jemnou pokožku dětí.

Masáž a obnova

Olejový extrakt s měsíčkem lékařským je přípravkem, který využijete nejen pro uvolňující a regenerační masáž. Díky olejovému základu se z bylin uvolní větší množství účinných látek, které pak velice snadno pronikají do pokožky a podkožních tkání, kde působí. Olejový extrakt s měsíčkem je vhodný při širokém spektru obtíží a lze jej použít pro celou rodinu.

Regenerace tkání

Měsíček lékařský má silné obnovovací schopnosti na tkáně všeho druhu, proto se uplatní všude tam, kde potřebujete urychlit hojení. Olejíček s měsíčkem je vhodnou pomocí například při spáleninách či poraněních, poradí si s drobnými oděrkami i popraskanou pokožkou. Kromě podpory hojení také brání vzniku infekce v ráně, a tím i jejímu zhnisání.

Při chronických obtížích

Díky tomu je tento olejový extrakt vhodný také na chronické a dlouho se nehojící rány, které pomáhá čistit a zacelovat. Oceníte jej rovněž k péči o vysušenou pokožku náchylnou k popraskání, zejména pak při atopické dermatitidě či lupénce. Měsíčkový extrakt pomáhá také urychlovat vstřebávání jizev a je vhodný k lokálnímu ošetřování podlitin a hematomů.

Přírodní ingredience

Výtažek z měsíčku pokožku zklidňuje, brání podráždění a zmírňuje nepříjemné pocity pnutí či svědění. Uleví při spálení od sluníčka a brání vysušování pokožky. Kvalitní přírodní oleje, slunečnicový a sezamový, intenzivně pečují o pokožku, podporují její pružnost a zanechávají ji vláčnou a sametově hebkou. Olejový extrakt je zcela bez přidané parfemace a konzervantů. 

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Čistý přírodní produkt, případná sedimentace není na závadu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?