Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Třezalkový extrakt celkově zklidňuje a také čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění, drobných řezných ran. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Třezalkový olej Saloos je vhodný pro zánětlivou a nečistou pleť. Je také dostatečně jemný i pro velmi citlivou pleť. Uklidňuje, regeneruje a podporuje hojení. Působí na naši psychiku, uklidňuje a zlepšuje náladu.

Třezalkový extrakt celkově zklidňuje a také čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění a drobných řezných ran. Na pokožku má stahující účinky. Pomáhá při ošetřování pohmožděnin, odřenin a popálenin. A usnadňuje zacelení jizev, pokožku vyživuje a zjemňuje.

Přírodní třezalkový extrakt je kromě toho antidepresivum a sedativum, příznivě působí při psychických poruchách, neklidu a nespavosti. Kvalitní třezalkový olej se pozná podle sytě rudé barvy.

Rychlé zklidnění

Olejový extrakt s obsahem výtažku z třezalky je přípravkem, který využijete nejen pro uvolňující a regenerační masáž. Díky olejovému základu se z bylin uvolňuje větší množství účinných látek, které pak velice snadno pronikají do pokožky a podkožních tkání, kde působí. Olejový extrakt s třezalkou je vhodný pro všechny typy pokožky, zejména pak pro citlivou a podrážděnou.

Podpora hojení

Extrakt z třezalky tečkované činí z tohoto oleje regenerační balzám s všestranným využitím. Olejový extrakt z třezalkou je velice vhodný pro pleť náchylnou k podráždění či vzniku alergické reakce Má intenzivní zklidňující účinky, zmírňuje svědění a nepříjemné pnutí pokožky a využijete jej také pro péči o drobná poranění a oděrky. 

Regenerace a revitalizace

Olejový extrakt z třezalkou od Saloos podporuje regeneraci tkání, a tím i urychluje hojení ranek a oděrek, můžete jej použít také pro masáže jizev či na popáleniny pokožky. Kromě zklidňujících účinků rány také čistí a pomáhá je zacelovat. Má stahující účinky na pokožku a lze jej použít také na odřeniny, pohmožděniny a modřiny. 

Přírodní ingredience

Třezalkový olej má příznivý vliv na psychiku, již od pradávna je používán jako přírodní antidepresivum. Masáž s tímo olejem vám dodá dobrou náladu a pomůže vám zapomenout na stres a starosti. Kvalitní přírodní oleje, slunečnicový a sezamový, intenzivně pečují o pokožku, dlouhodobě brání jejímu vysušení a zanechávají ji sametově hebkou.

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Čistě přírodní produkt. Případná sedimentace není na závadu. Zvyšuje fotosenzibilitu, proto se při používání třezalky nevystavujte přímému slunci.

Ostatní kategorie: Přípravky po opalování

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?