Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Třezalkový extrakt celkově zklidňuje a také čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění, drobných řezných ran. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Třezalkový olej Saloos je vhodný pro zánětlivou a nečistou pleť. Je také dostatečně jemný i pro velmi citlivou pleť. Uklidňuje, regeneruje a podporuje hojení. Působí na naši psychiku, uklidňuje a zlepšuje náladu.

Třezalkový extrakt celkově zklidňuje a také čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění a drobných řezných ran. Na pokožku má stahující účinky. Pomáhá při ošetřování pohmožděnin, odřenin a popálenin. A usnadňuje zacelení jizev, pokožku vyživuje a zjemňuje.

Přírodní třezalkový extrakt je kromě toho antidepresivum a sedativum, příznivě působí při psychických poruchách, neklidu a nespavosti. Kvalitní třezalkový olej se pozná podle sytě rudé barvy.

Rychlé zklidnění

Olejový extrakt s obsahem výtažku z třezalky je přípravkem, který využijete nejen pro uvolňující a regenerační masáž. Díky olejovému základu se z bylin uvolňuje větší množství účinných látek, které pak velice snadno pronikají do pokožky a podkožních tkání, kde působí. Olejový extrakt s třezalkou je vhodný pro všechny typy pokožky, zejména pak pro citlivou a podrážděnou.

Podpora hojení

Extrakt z třezalky tečkované činí z tohoto oleje regenerační balzám s všestranným využitím. Olejový extrakt z třezalkou je velice vhodný pro pleť náchylnou k podráždění či vzniku alergické reakce Má intenzivní zklidňující účinky, zmírňuje svědění a nepříjemné pnutí pokožky a využijete jej také pro péči o drobná poranění a oděrky. 

Regenerace a revitalizace

Olejový extrakt z třezalkou od Saloos podporuje regeneraci tkání, a tím i urychluje hojení ranek a oděrek, můžete jej použít také pro masáže jizev či na popáleniny pokožky. Kromě zklidňujících účinků rány také čistí a pomáhá je zacelovat. Má stahující účinky na pokožku a lze jej použít také na odřeniny, pohmožděniny a modřiny. 

Přírodní ingredience

Třezalkový olej má příznivý vliv na psychiku, již od pradávna je používán jako přírodní antidepresivum. Masáž s tímo olejem vám dodá dobrou náladu a pomůže vám zapomenout na stres a starosti. Kvalitní přírodní oleje, slunečnicový a sezamový, intenzivně pečují o pokožku, dlouhodobě brání jejímu vysušení a zanechávají ji sametově hebkou.

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Čistě přírodní produkt. Případná sedimentace není na závadu. Zvyšuje fotosenzibilitu, proto se při používání třezalky nevystavujte přímému slunci.

Ostatní kategorie: Přípravky po opalování

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?