Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

Éterický olej z oregana se silnými antiseptickými a dezinfekčními účinky působí při infekcích dýchacích cest, ledvin a močového měchýře. Podporuje funkci tenkého a tlustého střeva.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Oreganum je čistá rostlinná silice vyráběná v lékopisné kvalitě a bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Oreganum je známé především jako oblíbené koření v kuchyni, avšak jeho opojná bylinná vůně má aromaterapeutické účinky působící na tělo i mysl.

Éterický olej z oregana má silné antiseptické účinky, brání množení škodlivých mikroorganismů a má také dezinfekční efekt. Působí především na infekce horních i dolních dýchacích cest, pomáhá při zahlenění a uvolňuje dýchání. Je účinný proti bakteriím a také parazitům.

Oreganum má vliv také na trávicí systém, zejména pak tenké a tlusté střevo. Harmonizuje jeho funkci a pomáhá při průjmech a zácpě. Je skvělým podpůrným prostředkem při infekcích ledvin, močového měchýře, mízních uzlin a nervů. Působí také při astenii a nervové únavě.

Síla bylinek

Éterický olej z oregana vám dokáže, že tato bylinka není určena jen pro kuchyni. Její omamná kořeněná vůně vytvoří ve vašem domově rodinnou a pohodovou atmosféru a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Oregano pomáhá revitalizovat tělo i mysl a jeho vůně je příjemná pro všechny smysly. Pomůže vám uvolnit se a zmírňuje stres.  

Proti kašli a nachlazení

Esence z oregana je vhodným pomocníkem ve chvílích, kdy vás trápí chřipka, rýma či nachlazení. Oregano pomáhá uvolňovat zahlenění a podporuje vykašlávání. Zároveň udržuje průchodnost dýchacích cest a snižuje otok sliznic. Éterický olej z oregana je navíc přirozeně antiseptický, a tím chrání nejen vaše dýchací cesty před infekcemi. 

Podpora trávení

Éterický olej z oregana působí rovněž na trávicí systém. Podporuje správnou funkci celého trávicího traktu a zmírňuje bolesti břicha. Oregano působí zejména na oblast tenkého a tlustého střeva, díky čemuž pomáhá při nadýmání, průjmech a zácpách. Oregano je rovněž vhodným pomocníkem při zánětech močových cest, ledvin či lymfatických uzlin. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Tento éterický olej je velmi silný, proto se nehodí k inhalaci z aromalampy nebo difuzeru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 15 let. Vyvolává menstruační krvácení. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Není vhodný do aromalampy. Nečichejte k němu přímo z lahvičky. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?