Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Éterický olej z oregana se silnými antiseptickými a dezinfekčními účinky působí při infekcích dýchacích cest, ledvin a močového měchýře. Podporuje funkci tenkého a tlustého střeva.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Oreganum je čistá rostlinná silice vyráběná v lékopisné kvalitě a bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Oreganum je známé především jako oblíbené koření v kuchyni, avšak jeho opojná bylinná vůně má aromaterapeutické účinky působící na tělo i mysl.

Éterický olej z oregana má silné antiseptické účinky, brání množení škodlivých mikroorganismů a má také dezinfekční efekt. Působí především na infekce horních i dolních dýchacích cest, pomáhá při zahlenění a uvolňuje dýchání. Je účinný proti bakteriím a také parazitům.

Oreganum má vliv také na trávicí systém, zejména pak tenké a tlusté střevo. Harmonizuje jeho funkci a pomáhá při průjmech a zácpě. Je skvělým podpůrným prostředkem při infekcích ledvin, močového měchýře, mízních uzlin a nervů. Působí také při astenii a nervové únavě.

Síla bylinek

Éterický olej z oregana vám dokáže, že tato bylinka není určena jen pro kuchyni. Její omamná kořeněná vůně vytvoří ve vašem domově rodinnou a pohodovou atmosféru a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Oregano pomáhá revitalizovat tělo i mysl a jeho vůně je příjemná pro všechny smysly. Pomůže vám uvolnit se a zmírňuje stres.  

Proti kašli a nachlazení

Esence z oregana je vhodným pomocníkem ve chvílích, kdy vás trápí chřipka, rýma či nachlazení. Oregano pomáhá uvolňovat zahlenění a podporuje vykašlávání. Zároveň udržuje průchodnost dýchacích cest a snižuje otok sliznic. Éterický olej z oregana je navíc přirozeně antiseptický, a tím chrání nejen vaše dýchací cesty před infekcemi. 

Podpora trávení

Éterický olej z oregana působí rovněž na trávicí systém. Podporuje správnou funkci celého trávicího traktu a zmírňuje bolesti břicha. Oregano působí zejména na oblast tenkého a tlustého střeva, díky čemuž pomáhá při nadýmání, průjmech a zácpách. Oregano je rovněž vhodným pomocníkem při zánětech močových cest, ledvin či lymfatických uzlin. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Tento éterický olej je velmi silný, proto se nehodí k inhalaci z aromalampy nebo difuzeru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 15 let. Vyvolává menstruační krvácení. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Není vhodný do aromalampy. Nečichejte k němu přímo z lahvičky. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?