Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Osvěžovač vzduchu Berlín, Bio Demeter 50 ml

Taoasis Osvěžovač vzduchu Berlín, Bio Demeter 50 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER
Certifikát DEMETER
Balení:
240
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Pokojový sprej v sobě skrývá povzbuzující kompozici z pomeranče, grepu a vanilky. Pomůže vám zapomenout na starosti, dodá vám energii a podpoří kreativitu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Berlín Taoasis kombinuje několik čistě přírodních éterických olejů v alkoholovém základu. Okouzlí vás živým a osvěžujícím spojením sladce kořeněné vanilky a šťavnatých citrusových plodů v podání grepu a pomeranče. Šikovná skleněná lahvička s rozprašovačem vám pak usnadní aplikaci.

Povzbuzující kompozici Berlín oceníte kdykoliv, kdy se budete cítit unavení a budete potřebovat dobít baterky. Spojení šťavnatých citrusů, sladkého pomeranče a nahořklého grepu je okořeněné špetkou sladké, nezaměnitelné vanilky. Tato kombinace vám pomůže ze sebe setřást veškeré starosti, příjemně vás povzbudí a dodá vám novou energii. Pomeranč s grepem a vanilkou navíc podporuje soustředění a žehná kreativitě.

Německa značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Osvěžovač nastříkejte z rozprašovače do prostoru nebo na bytové textilie.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vysoce hořlavá kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Obsah / nádobu zlikvidujte ve schváleném podniku na likvidaci nebo v komunálním sběrném místě. Obsahuje limonen, linalool.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Alcohol, Parfum (Fragrance)1
1
Přírodní esenciální oleje
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Alcohol, Parfum (Fragrance)1
1
Přírodní esenciální oleje