Acorelle Osvěžující voda bio Vanilková tiára - vyřazeno 30 ml

Acorelle Osvěžující voda bio Vanilková tiára - vyřazeno 30 ml

Vanilková tiára spojuje osvěžující tóny citrusových plodů s mírně kořeněnou sladkou vanilkou. Svěží vůně pomerančů se snoubí se sladkou vanilkou a květinovými tóny ylang ylang.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující voda Acorelle Vanilková tiára spojuje osvěžující tóny citrusových plodů s mírně kořeněnou sladkou vanilkou. Svěží vůně pomerančů se snoubí se sladkou vanilkou a květinovými tóny ylang ylang. Lehká orientální variace na klasickou těžkou vanilku působí harmonizačně a relaxačně.

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémované vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Tip: Osvěžující přírodní voda je ideálním společníkem do kabelky, poslouží kdykoliv během dne, díky své voňavě slabší intenzitě ji můžete použít opravdu za každých okolností, dodá vám totiž sice jen jemný nádech vůně, ale osvěží vaše tělo i ducha.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1), Centaurea Cyanus Water1), Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?