Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Pačuli, Bio 5 ml

Taoasis Pačuli, Bio 5 ml

Zemitá vůně pačuli s dřevitými a balzamickými tóny působí příznivě na psychiku i na pleť. Je také známým afrodiziakem a podporuje hojení. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Pačuli Taoasis je oblíbenou součástí orientálních parfémů. Je velmi intenzivní a je typická svými zemitými, dřevitými i balzamickými tóny. Éterický olej má silně antibakteriální účinky, působí antisepticky a napomáhá hojení ran. V pleťové péči se používá zejména při ekzému či dermatitidách, ale je vhodný i na mastnou či zralou pleť. Je známý také pro své afrodiziakální účinky.

Silná vůně pačuli působí příznivě i na psychiku. Je přírodním antidepresivem, zmírňuje nervozitu či pocity úzkosti. Prohlubuje odpočinek a je vhodná jako doplněk meditací. Pačule je výborná na podporu hojení ran a posílení regenerace tkání po úrazech. Pomáhá zmírňovat otoky a působí proti zánětům. Tento esenciální olej je mimořádně vhodný jak pro přidání do kosmetických produktů, tak do aromalampy/difuzéru. Jeho vůně působí dezinfekčně a pomáhá odpuzovat nevítaný hmyz.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než dvě kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru. Tento éterický olej je velice aromatický, proto berte tyto jeho vlastnosti v úvahu při použití.

Tip: Je vhodný pro výrobu domácí kosmetiky a parfémů.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 10 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, celulitida, hojení ran a zánětů, mastná pleť, onemocnění močových cest, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?