Taoasis Pačuli, Bio 5 ml

Patchouli BIO/demeter 5 ml

Taoasis Pačuli, Bio 5 ml

Patchouli BIO/demeter 5 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER
Certifikát DEMETER
239
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do deseti dnů u vás
Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Zemitá vůně pačuli s dřevitými a balzamickými tóny působí příznivě na psychiku i na pleť. Je také známým afrodiziakem a podporuje hojení. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Pačuli Taoasis je oblíbenou součástí orientálních parfémů. Je velmi intenzivní a je typická svými zemitými, dřevitými i balzamickými tóny. Éterický olej má silně antibakteriální účinky, působí antisepticky a napomáhá hojení ran. V pleťové péči se používá zejména při ekzému či dermatitidách, ale je vhodný i na mastnou či zralou pleť. Je známý také pro své afrodiziakální účinky.

Silná vůně pačuli působí příznivě i na psychiku. Je přírodním antidepresivem, zmírňuje nervozitu či pocity úzkosti. Prohlubuje odpočinek a je vhodná jako doplněk meditací. Pačule je výborná na podporu hojení ran a posílení regenerace tkání po úrazech. Pomáhá zmírňovat otoky a působí proti zánětům. Tento esenciální olej je mimořádně vhodný jak pro přidání do kosmetických produktů, tak do aromalampy/difuzéru. Jeho vůně působí dezinfekčně a pomáhá odpuzovat nevítaný hmyz.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než dvě kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru. Tento éterický olej je velice aromatický, proto berte tyto jeho vlastnosti v úvahu při použití.

Tip: Je vhodný pro výrobu domácí kosmetiky a parfémů.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 10 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, celulitida, hojení ran a zánětů, mastná pleť, onemocnění močových cest, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?