Saloos Pačuli 10 ml

Saloos Pačuli 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 110 Kč

Éterický olej se silnou zemitou vůní působí antidepresivně a pomáhá při poruchách koncentrace. Má silný protizánětlivý účinek, podporuje hojení ran a zabraňuje tvorbě jizev.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Pačuli je čistá rostlinná silice z exotického pačuli s typickou vůní. Aroma pačuli je skutečně esencí exotiky a je poměrně silné a intenzivní. Vyznačuje se zemitými a květinovými tóny, jenž na dlouhou dobu provoní vaši domácnost a přinesou vám pocit relaxace a dokonalé harmonie.

Pačuli má významný efekt na psychiku, zmírňuje známky únavy a pomáhá při problémech s nedostatkem soustředění. Působí jako přírodní antidepresivum a pomáhá harmonizovat tělo i duši. Éterický olej z pačuli je také mimořádně vhodný k meditacím a chvílím odpočinku obecně.

Esenciální olej z pačuli podporuje hojení ran a posiluje regenerační schopnost tkání. Brání tvorbě jizev a má také repelentní účinky. Dlouhodobě pročišťuje vzduch a působí proti molům. Zároveň má také protizánětlivý efekt a zmírňuje otoky. Pro své účinky je pačuli velice oblíbené v tradiční medicíně.

Zahalte se do exotiky

Éterický olej Saloos s pačuli se vyznačuje intenzivní exotickou vůní, která provoní váš domov na dlouhou dobu a skvěle neutralizuje nepříjemné pachy. Vůně pačuli je velice typická, spojuje dokonale vyvážené zemité a květinové tóny, jež přinesou do vašeho domova atmosféru relaxace a pohody. Pačuli je jednou z nejoblíbenějších esencí rovněž v tradiční medicíně. 

Zastavte se

Éterický olej z pačuli je jako stvořený pro chvíle odpočinku. Je připraven pro chvíle, kdy máte za sebou náročný den a potřebujete vypnout. Omamné aroma pačuli vám pomůže zapomenout na starosti všedního dne a odplaví všechen stres. Pačuli zmírňuje nervozitu či trému, harmonizuje vaši psychiku a je mimořádně vhodný také pro meditaci. 

Regenerace pro tělo i mysl

Esenciální olej z pačuli podporuje přirozené regenerační procesy v tkáních, urychluje hojení pokožky a obnovuje její vzhled. Urychluje hojení ran a lze jej v ředěné formě použít také na jizvy. Zároveň je přirozeně protizánětlivý a zmírňuje otoky. Je také oblíbený jako přírodní repelent, odpuzuje obtížný hmyz a efektivně dezinfikuje vzduch v domácnosti. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.