Acorelle Parfémová voda Bílá orchidej - vyřazeno 50 ml

Acorelle Parfémová voda Bílá orchidej - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Je mnoho důvodů, proč si dopřát parfém. Oproti parfémované nebo toaletní vodě, parfém voní déle, intenzivněji a výrazněji, protože obsahuje větší procento aromatických složek. Parfémová voda bílá orchidej Acorelle je složena z přírodních ingrediencí, vůní se

Je mnoho důvodů, proč si dopřát parfém. Oproti parfémované nebo toaletní vodě, parfém voní déle, intenzivněji a výrazněji, protože obsahuje větší procento aromatických složek. Parfémová voda bílá orchidej Acorelle je složena z přírodních ingrediencí, vůní se proplétají tóny hrušky, pomerančovníku, fialky a pačuli. Vůně jako celek pak působí antistresově a relaxačně.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

 

TIP: Přírodní parfémy v bio kvalitě voní neotřele, svěže a originálně. Díky vysoké koncentraci éterických olejů vůně dlouho vydrží výrazná a není třeba ji obnovovat během dne.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?