Acorelle Parfémová voda Lotusový bambus - vyřazeno 50 ml

Acorelle Parfémová voda Lotusový bambus - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pravý parfém potřebuje každá z nás. Vůně se nejdříve rozběhne silou máty s citronem a kapkou bergamotu, později pak rozvoní pomerančovým květem a fialkou, aby nakonec na cedrovém pačuli základu provoněla váš moment relaxace. Parfémovaná voda bambus a lotos Acorelle vás uvolní, nalad&iac

Pravý parfém potřebuje každá z nás. Vůně se nejdříve rozběhne silou máty s citronem a kapkou bergamotu, později pak rozvoní pomerančovým květem a fialkou, aby nakonec na cedrovém pačuli základu provoněla váš moment relaxace. Parfémovaná voda bambus a lotos Acorelle vás uvolní, naladí a překvapí svou jiskřivou květinově orientální vůní. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – citron, bergamot, máta

Srdce – květy pomerančovníku, fialka

Základ – cedr, pačuli

 

TIP: Přírodní parfémy v bio kvalitě voní neotřele, svěže a originálně. Díky vysoké koncentraci éterických olejů vůně dlouho vydrží výrazná a není třeba ji obnovovat během dne.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?