Les Fleurs de Bach Pastilky Bio-Bachovky pro děti, jahoda

Les Fleurs de Bach Pastilky Bio-Bachovky pro děti, jahoda

  • Bez DPH 277 Kč

Jahodové pastilky pro děti pomáhají těm nejmenším lépe se vyrovnat s napětím, psychickým či fyzickým šokem a harmonizovat mysl. Kombinace bylinných a rostlinných výtažků uvolňuje a mírní napětí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jahodové pastilky Bachovky pro děti pomáhají těm nejmenším lépe se vyrovnat s napětím, psychickým či fyzickým šokem a harmonizovat mysl. Kombinace bylinných a rostlinných výtažků uvolňuje mysl, mírní napětí i stres a podporuje relaxaci i zdravý spánek. Pastilky jsou vhodné pro děti mající obavy z nového kolektivu, pro děti netrpělivé a výbušné.

Ovocné pastilky obsahují osvědčenou kombinaci bachových bylin, které mají skvělé zklidňující a harmonizační účinky na tělo i mysl. Pomáhají dětem lépe se vyrovnat se šokem, odbourávají stres i napětí. Pravidelné užívání mírní podrážděnost, zmírňuje vzrušení a podporuje zdravý klidný spánek. Usnadňuje dětem adaptaci v novém neznámém prostředí, jako je nový domov či nový školní kolektiv.

Dávkování: Podle potřeby nechte pastilku rozpustit v ústech. Nepodávejte více než 4-5 pastilek denně.

Upozornění: Pastilky nejsou vhodné pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Arabská guma, Sorbitol, Maltitol, Aroma jahod, Kyselina citronová, Vrba bílá, Snědek chocholíkatý, Cesmína ostrolistá, netýkavka balzamína, sporýš lékařský, Sukralóza, Karmín, Mandarinkový éterický olej, Rostlinné oleje, Karnaubský vosk

Možné alergeny: Mandarinkový éterický olej

Konzistence: pevná

Obal: kovový

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.